WP Rocket - en to fa_IR translation catalogue (906 entries)

en:  %1$sWP Rocket %2$s%3$s is available. %4$sLearn more%5$s about the updates and enhancements of this major version. You need an active license to use them on your website, don’t miss out! %6$sRenew Now%5$s
fa_IR: %1$sWP Rocket %2$s%3$s موجود است. %4$sدرباره به‌روزرسانی‌ها و پیشرفت‌های این نسخه اصلی %5$s بیشتر بدانید. برای استفاده از آنها در وب سایت خود به یک لایسنس فعال نیاز دارید، از دست ندهید! %6$sاکنون تمدید کنید%5$s

en:  (%s ago)
fa_IR: (%s قبل)

en: %1$d %2$s optimized.
fa_IR: %1$d %2$s بهینه شده است.

en: %1$s %2$s requires at least PHP %3$s to function properly. To use this version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %3$s or higher. If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
fa_IR: %1$s %2$s برای عملکرد صحیح به حداقل PHP %3$s نیاز دارد. برای استفاده از این نسخه، لطفاً از میزبان وب خود بپرسید که چگونه سرور خود را به PHP %3$s یا بالاتر ارتقا دهید. اگر قادر به ارتقاء نیستید، می توانید با استفاده از دکمه زیر به نسخه قبلی برگردید.

en: %1$s Minification is currently activated in <strong>Autoptimize</strong>. If you want to use %2$s’s minification, disable this option in Autoptimize.
fa_IR: %1$s کوچک‌سازی در حال حاضر در <strong>بهینه‌سازی</strong> فعال است. اگر می‌خواهید از کوچک‌سازی %2$s استفاده کنید، این گزینه را در Autoptimize غیرفعال کنید.

en: %1$s Minification is currently activated in <strong>Autoptimize</strong>. If you want to use %2$s’s minification, disable those options in Autoptimize.
fa_IR: %1$s کوچک‌سازی در حال حاضر در <strong>بهینه‌سازی</strong> فعال است. اگر می‌خواهید از کوچک‌سازی %2$s استفاده کنید، آن گزینه‌ها را در Autoptimize غیرفعال کنید.

en: %1$s is good to go! %2$sTest your load time%4$s, or visit your %3$ssettings%4$s.
fa_IR: %1$s خوب است! %2$sزمان بارگیری%4$s خود را آزمایش کنید یا از تنظیمات %3$s%4$s خود بازدید کنید.

en: %1$s%2$l Add-on%3$s is currently enabled. Configuration of the CDN settings is not required for %2$l to work on your site. | %1$s%2$l Add-ons%3$s are currently enabled. Configuration of the CDN settings is not required for %2$l to work on your site.
fa_IR[0]: %1$s%2$l افزونه‌های%3$s در حال حاضر فعال هستند. برای اینکه %2$l روی سایت شما کار کند، پیکربندی تنظیمات CDN لازم نیست.
fa_IR[1]: افزونه %1$s%2$l%3$s در حال حاضر فعال است. برای اینکه %2$l روی سایت شما کار کند، پیکربندی تنظیمات CDN لازم نیست.

en: %1$s%2$s%3$ssupport%4$s
fa_IR: %1$s%2$s%3$s پشتیبانی %4$s

en: %1$s%2$s%3$stutorial%4$s
fa_IR: %1$s%2$s%3$s آموزش%4$s

en: %1$s: A custom permalink structure is required for the plugin to work properly. %2$sGo to permalinks settings%3$s
fa_IR: %1$s: یک ساختار پیوند دائمی سفارشی برای کارکرد صحیح افزونه مورد نیاز است. %2$sبه تنظیمات پیوندهای ثابت%3$s بروید

en: %1$s: Cloudflare's HTTP/2 Server Push is incompatible with the features of Remove Unused CSS and Combine CSS files. We strongly recommend disabling it.
fa_IR: %1$s: فشار سرور HTTP/2 Cloudflare با ویژگی‌های حذف CSS استفاده نشده و ترکیب فایل‌های CSS ناسازگار است. ما به شدت توصیه می کنیم آن را غیرفعال کنید.

en: %1$s: Could not create the %2$s table in the database which is necessary for the Remove Unused CSS feature to work. Please reach out to %3$sour support%4$s.
fa_IR: %1$s: جدول %2$s در پایگاه داده که برای کارکردن ویژگی Remove Unused CSS ضروری است، ایجاد نشد. لطفاً با %3$s پشتیبانی ما%4$s تماس بگیرید.

en: %1$s: Please wait %2$s seconds. The Remove Unused CSS service is processing your pages.
fa_IR: %1$s: لطفاً %2$s ثانیه صبر کنید. سرویس Remove Unused CSS صفحات شما را پردازش می کند.

en: %1$s: The Used CSS of your homepage has been processed. WP Rocket will continue to generate Used CSS for up to %2$s URLs per %3$s second(s).
fa_IR: %1$s: CSS استفاده شده صفحه اصلی شما پردازش شده است. WP Rocket به تولید CSS استفاده شده تا %2$s لینک در هر %3$s ثانیه ادامه خواهد داد.

en: %1$s: The preload service is now active. After the initial preload it will continue to cache all your pages whenever they are purged. No further action is needed.
fa_IR: %1$s: سرویس پیش بارگیری اکنون فعال است. پس از بارگیری اولیه، هر زمان که تمام صفحات شما پاک شوند، به کش کردن آن ها ادامه می دهد. هیچ اقدام دیگری لازم نیست.

en: %1$s: Used CSS cache cleared!
fa_IR: %1$s: حافظه پنهان CSS استفاده شده پاک شد!

en: %1$s: Used CSS option is not enabled!
fa_IR: %1$s: گزینه استفاده شده CSS فعال نیست!

en: %1$sCache for query strings%2$s enables you to force caching for specific GET parameters.
fa_IR: %1$sCache برای رشته‌های کوئری%2$s به شما امکان می‌دهد تا برای پارامترهای خاص GET، کش را اجباری کنید.

en: %1$sDelete the file%2$s.
fa_IR: %1$sفایل%2$s را حذف کنید.

en: %1$sDownload the file%2$s.
fa_IR: %1$sفایل%2$s را دانلود کنید.

en: %1$sMore Info%2$s
fa_IR: %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: %1$sN.B.%2$s: Upgrading your license does not change your expiration date
fa_IR: %1$sN.B.%2$s: ارتقای لایسنس، تاریخ انقضای شما را تغییر نمی‌دهد

en: %1$sNote:%2$s None of these options will be applied if this post has been excluded from cache in the global cache settings.
fa_IR: %1$sتوجه:%2$s هیچ یک از این گزینه‌ها اعمال نخواهد شد اگر این پست از حافظه پنهان در تنظیمات حافظه پنهان جهانی حذف شده باشد.

en: %1$sPlanning on using Automatic Platform Optimization (APO)?%2$s Just activate the official Cloudflare plugin and configure it. WP Rocket will automatically enable compatibility.
fa_IR: %1$sبرای استفاده از بهینه‌سازی پلتفرم خودکار (APO) برنامه‌ریزی می‌کنید؟ %2$s فقط افزونه رسمی Cloudflare را فعال کرده و آن را پیکربندی کنید. WP Rocket به طور خودکار سازگاری را فعال می کند.

en: %1$sReturn to WP Rocket%2$s or %3$sgo to Plugins page%2$s
fa_IR: %1$sبازگشت به WP Rocket%2$s یا %3$s رفتن به صفحه افزونه‌ها%2$s

en: %1$sUser cache%2$s is great when you have user-specific or restricted content on your website.
fa_IR: %1$sحافظه کاربر%2$s زمانی عالی است که محتوای مختص کاربر یا محدود شده در وب سایت خود داشته باشید.

en: %1$sWP ROCKET%2$s created %3$sIMAGIFY%4$s %1$sfor best-in-class image optimization.%2$s
fa_IR: %1$sWP ROCKET%2$s %3$s IMAGIFY%4$s %1$s برای بهترین بهینه‌سازی تصویر در کلاس ایجاد شد.%2$s

en: %1$sWP Rocket: %2$sWe have detected that Autoptimize's Aggregate Inline CSS feature is enabled. WP Rocket's Load CSS Asynchronously will not work correctly. We suggest disabling %1$sAggregate Inline CSS%2$s to take full advantage of Load CSS Asynchronously Execution.
fa_IR: %1$sWP Rocket: %2$s ما متوجه شده‌ایم که ویژگی Autoptimize's Aggregate Inline CSS فعال است. WP Rocket's Load CSS Asynchronously به درستی کار نخواهد کرد. پیشنهاد می کنیم %1$s CSS درون خطی کل %2$s را غیرفعال کنید تا از مزایای کامل بارگذاری CSS به صورت ناهمزمان استفاده کنید.

en: %1$sWP Rocket: %2$sWe have detected that Autoptimize's JavaScript Aggregation feature is enabled. WP Rocket's Delay JavaScript Execution will not be applied to the file it creates. We suggest disabling %1$sJavaScript Aggregation%2$s to take full advantage of Delay JavaScript Execution.
fa_IR: %1$sWP Rocket: %2$sما متوجه شده‌ایم که ویژگی Autoptimize's JavaScript Aggregation فعال است. اجرای تاخیری جاوا اسکریپت WP Rocket روی فایلی که ایجاد می کند اعمال نخواهد شد. برای استفاده کامل از تاخیر اجرای جاوا اسکریپت، پیشنهاد می کنیم %1$sجاوا اسکریپت%2$s را غیرفعال کنید.

en: %1$sWP Rocket:%2$s Cloudflare cache successfully purged.
fa_IR: %1$sWP Rocket: %2$s حافظه پنهان Cloudflare با موفقیت پاک شد.

en: %1$sWP Rocket:%2$s Optimal settings activated for Cloudflare:
fa_IR: %1$sWP Rocket:%2$s تنظیمات بهینه برای Cloudflare فعال شد:

en: %1$sWP Rocket:%2$s Optimal settings deactivated for Cloudflare, reverted to previous settings:
fa_IR: %1$sWP Rocket: %2$s تنظیمات بهینه برای Cloudflare غیرفعال شد، به تنظیمات قبلی بازگشت:

en: %1$sWP Rocket:%2$s We detected that the website domain has changed. The configuration files must be regenerated for the page cache and all other optimizations to work as intended. %3$sLearn More%4$s
fa_IR: %1$sWP Rocket:%2$s ما متوجه شدیم که دامنه وب سایت تغییر کرده است. فایل های پیکربندی باید دوباره تولید شوند تا کش صفحه و همه بهینه سازی های دیگر همانطور که در نظر گرفته شده کار کنند. %3$sبیشتر بیاموزید%4$s

en: %1$sWP Rocket:%2$s You are using "Dynamic Cookies Cache". Cloudflare APO is not yet compatible with that feature.
fa_IR: %1$sWP Rocket:%2$s شما از "Dynamic Cookies Cache" استفاده می کنید. Cloudflare APO هنوز با این ویژگی سازگار نیست.

en: %1$sWP Rocket:%2$s You are using "Separate cache files for mobile devices". You need to activate "Cache by Device Type" %3$ssetting%5$s on Cloudflare APO to serve the right version of the cache. %4$sMore info%5$s
fa_IR: %1$sWP Rocket:%2$s شما از «فایل‌های کش جدا برای دستگاه‌های تلفن همراه» استفاده می‌کنید. برای ارائه نسخه مناسب حافظه نهان، باید تنظیمات %3$s%5$s را در Cloudflare APO فعال کنید. %4$sاطلاعات بیشتر%5$s

en: %1$sWP Rocket:%2$s You have "Cache by Device Type" enabled on Cloudflare APO. If you judge it necessary for the website to have a different cache on mobile and desktop, we suggest you enable our “Separate Cache Files for Mobiles Devices” to ensure the generated cache is accurate.
fa_IR: %1$sWP Rocket:%2$s شما «Cache by Device Type» را در Cloudflare APO فعال دارید. اگر فکر می‌کنید که لازم است وب‌سایت حافظه پنهان متفاوتی در تلفن همراه و دسک‌تاپ داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم «فایل‌های کش جداگانه برای دستگاه‌های موبایل» را فعال کنید تا مطمئن شوید حافظه پنهان تولید شده دقیق است.

en: %5$sWe have not detected any compatible WebP plugin!%6$s%4$s If you don’t already have WebP images on your site consider using %3$sImagify%2$s or another supported plugin. %1$sMore info%2$s %4$s If you are not using WebP do not enable this option.
fa_IR: %5$sما هیچ افزونه WebP سازگاری شناسایی نکرده‌ایم!%6$s%4$s اگر قبلاً تصاویر WebP را در سایت خود ندارید، از %3$sImagify%2$s یا افزونه پشتیبانی‌شده دیگری استفاده کنید. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s %4$s اگر از WebP استفاده نمی کنید، این گزینه را فعال نکنید.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
fa_IR[0]: %d دسته اجرا شد.
fa_IR[1]: %d دسته اجرا شد.

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
fa_IR[0]: %d کار برنامه ریزی شده تکمیل شد.
fa_IR[1]: %d کار برنامه ریزی شده تکمیل شد.

en: %l to use this feature.
fa_IR: %l برای استفاده از این ویژگی.

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
fa_IR: %s پشتیبانی از رشته های طولانی تر از این در نسخه بعدی حذف خواهد شد.

en: %s Update Rollback
fa_IR: %s به روز رسانی بازگشت

en: %s cannot configure itself due to missing writing permissions.
fa_IR: %s نمی تواند خود را به دلیل از دست دادن مجوزهای نوشتن پیکربندی کند.

en: %s could not modify the .htaccess file due to missing writing permissions.
fa_IR: %s نتوانست فایل htaccess. را به دلیل از دست دادن مجوزهای نوشتن تغییر دهد.

en: %s day | %s days
fa_IR[0]: %s روز
fa_IR[1]: %s روز

en: %s draft in your database. | %s drafts in your database.
fa_IR[0]: %s پیش نویس در پایگاه داده شما.
fa_IR[1]: %s پیش نویس در پایگاه داده شما.

en: %s hour | %s hours
fa_IR[0]: %s ساعت
fa_IR[1]: %s ساعت

en: %s minute | %s minutes
fa_IR[0]: %s دقیقه
fa_IR[1]: %s دقیقه

en: %s month | %s months
fa_IR[0]: %s ماه
fa_IR[1]: %s ماه

en: %s off
fa_IR: %s خاموش

en: %s promotion is live!
fa_IR: تبلیغ %s فعال است!

en: %s revision in your database. | %s revisions in your database.
fa_IR[0]: بازبینی %s در پایگاه داده شما.
fa_IR[1]: %s بازبینی در پایگاه داده شما.

en: %s second | %s seconds
fa_IR[0]: %s ثانیه
fa_IR[1]: %s ثانیه

en: %s spam comment in your database. | %s spam comments in your database.
fa_IR[0]: %s نظر هرزنامه در پایگاه داده شما.
fa_IR[1]: نظرات هرزنامه %s در پایگاه داده شما.

en: %s table to optimize in your database. | %s tables to optimize in your database.
fa_IR[0]: جدول %s برای بهینه سازی در پایگاه داده خود.
fa_IR[1]: %s جداول برای بهینه سازی در پایگاه داده خود.

en: %s transient in your database. | %s transients in your database.
fa_IR[0]: %s گذرا در پایگاه داده شما.
fa_IR[1]: %s گذرا در پایگاه داده شما.

en: %s trashed comment in your database. | %s trashed comments in your database.
fa_IR[0]: نظر %s در پایگاه داده شما به سطل زباله تبدیل شد.
fa_IR[1]: %s نظرات را در پایگاه داده شما حذف کرد.

en: %s trashed post in your database. | %s trashed posts in your database.
fa_IR[0]: %s پست را در پایگاه داده شما سطل زباله کرد.
fa_IR[1]: %s پست‌ها را در پایگاه داده شما سطل زباله کرد.

en: %s websites
fa_IR: %s وب سایت

en: %s week | %s weeks
fa_IR[0]: %s هفته
fa_IR[1]: %s هفته

en: %s year | %s years
fa_IR[0]: %s سال
fa_IR[1]: %s سال

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
fa_IR: %s() قبل از راه اندازی ذخیره سازی داده Action Scheduler فراخوانی شد

en: %s: Cache cleared.
fa_IR: %s: حافظه پنهان پاک شد.

en: %s: Post cache cleared.
fa_IR: %s: حافظه پنهان پست پاک شد.

en: %s: Term cache cleared.
fa_IR: %s: حافظه پنهان مدت پاک شد.

en: %s: User cache cleared.
fa_IR: %s: حافظه پنهان کاربر پاک شد.

en: *$%1$s/month for 12 months then $%2$s/month. You can cancel your subscription at any time.
fa_IR: *$%1$s/ماه برای 12 ماه و سپس $%2$s/ماه. شماهر وقت که خواستید می توانید اشتراک خود را لغو کنید.

en: - In the security plugin, if you are using one
fa_IR: - در افزونه امنیتی، اگر از یکی استفاده می کنید

en: - In the server's firewall. Your host can help you with this
fa_IR: - در فایروال سرور. میزبان شما می تواند در این زمینه به شما کمک کند

en: 1 day
fa_IR: 1 روز

en: 30 days
fa_IR: 30 روز

en: 7 days
fa_IR: 7 روز

en: <br>Cart, checkout and "my account" pages set in <strong>%1$s%2$s%3$s</strong> will be detected and never cached by default.
fa_IR: <br>صفحه‌های سبد خرید، تسویه‌حساب و «حساب من» تنظیم‌شده در <strong>%1$s%2$s%3$s</strong> شناسایی می‌شوند و هرگز به‌طور پیش‌فرض ذخیره نمی‌شوند.

en: <strong>%1$s</strong> has not been deactivated due to missing writing permissions.<br>
    Make <strong>%2$s</strong> writeable and retry deactivation, or force deactivation now:
fa_IR: <strong>%1$s</strong> به دلیل از دست دادن مجوزهای نوشتن غیرفعال نشده است.<br>
    <strong>%2$s</strong> را قابل نوشتن کنید و دوباره غیرفعال کردن را امتحان کنید، یا اکنون غیرفعال کردن را اجباری کنید:

en: <strong>%1$s</strong>: Mod PageSpeed is not compatible with this plugin and may cause unexpected results. %2$sMore Info%3$s
fa_IR: <strong>%1$s</strong>: Mod PageSpeed ​​با این افزونه سازگار نیست و ممکن است باعث نتایج غیرمنتظره شود. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s

en: <strong>%s</strong>: One or more plugins have been enabled or disabled, clear the cache if they affect the front end of your site.
fa_IR: <strong>%s</strong>: یک یا چند افزونه فعال یا غیرفعال شده است، اگر روی قسمت جلویی سایت شما تأثیر می گذارد، حافظه پنهان را پاک کنید.

en: <strong>%s</strong>: The following plugins are not compatible with this plugin and may cause unexpected results:
fa_IR: <strong>%s</strong>: افزونه‌های زیر با این افزونه سازگار نیستند و ممکن است باعث نتایج غیرمنتظره شوند:

en: <strong>3rd Party:</strong> Use either the full URL path or only the domain name, to exclude external CSS. %1$sMore info%2$s
fa_IR: <strong>شخص ثالث:</strong> برای حذف CSS خارجی از مسیر لینک کامل یا فقط از نام دامنه استفاده کنید. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: <strong>3rd Party:</strong> Use either the full URL path or only the domain name, to exclude external JS. %1$sMore info%2$s
fa_IR: <strong>شخص ثالث:</strong> از مسیر لینک کامل یا فقط از نام دامنه برای حذف JS خارجی استفاده کنید. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
fa_IR[0]: <strong>زمان‌بندی اقدام:</strong> %1$d <a href="%2$s">عملکردهای سررسید</a> پیدا شد. ممکن است چیزی اشتباه باشد <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">خواندن مستندات &raquo;</a>
fa_IR[1]: <strong>زمان‌بندی اقدام:</strong> %1$d <a href="%2$s">عملکرد سررسید</a> پیدا شد. ممکن است چیزی اشتباه باشد <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">خواندن مستندات &raquo;</a>

en: <strong>Internal:</strong> The domain part of the URL will be stripped automatically. Use (.*).css wildcards to exclude all CSS files located at a specific path.
fa_IR: <strong>داخلی:</strong> قسمت دامنه لینک به طور خودکار حذف می شود. برای حذف همه فایل‌های CSS که در یک مسیر خاص قرار دارند از (.*).css استفاده کنید.

en: <strong>Internal:</strong> The domain part of the URL will be stripped automatically. Use (.*).js wildcards to exclude all JS files located at a specific path.
fa_IR: <strong>داخلی:</strong> قسمت دامنه لینک به طور خودکار حذف می شود. برای حذف همه فایل‌های JS که در یک مسیر خاص قرار دارند، از علامت‌های عام (.*).js استفاده کنید.

en: <strong>JS</strong> files with Deferred Loading JavaScript
fa_IR: فایل‌های <strong>JS</strong> با جاوا اسکریپت بارگیری معوق

en: <strong>WP Rocket:</strong> Cloudflare cache successfully purged.
fa_IR: <strong>WP Rocket:</strong> حافظه پنهان Cloudflare با موفقیت پاک شد.

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
fa_IR: پردازش یک صف جدید آغاز شده است. <a href="%s">مشاهده اقدامات در حال انجام &raquo;</a>

en: API key
fa_IR: کلید ای پی ای

en: About
fa_IR: در باره

en: About Action Scheduler %s
fa_IR: درباره Action Scheduler %s

en: Action Group
fa_IR: گروه اقدام

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
fa_IR: Action Scheduler داده ها را به جداول سفارشی منتقل کرده است. با این حال، ورودی های لاگ یتیم در جدول نظرات وردپرس وجود دارد. %1$s <a href="%2$s">بیشتر بیاموزید &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
fa_IR: Action Scheduler یک صف کار مقیاس پذیر و قابل ردیابی برای پردازش پس زمینه مجموعه بزرگی از اقدامات است. Action Scheduler با فعال کردن یک اکشن هوک برای اجرا در زمانی در آینده کار می کند. اقدامات برنامه ریزی شده را نیز می توان برنامه ریزی کرد تا در یک برنامه زمانی تکرار شونده اجرا شوند.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
fa_IR: انتقال Action Scheduler در حال انجام است. فهرست اقدامات برنامه ریزی شده ممکن است ناقص باشد.

en: Action Status
fa_IR: وضعیت اقدام

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
fa_IR: عملکرد [%1$s] دارای یک زمان‌بندی نامعتبر است: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
fa_IR: عمل [%1$s] دارای آرگومان های نامعتبر است. نمی توان آن را JSON در یک آرایه رمزگشایی کرد. $args = %2$s

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
fa_IR: وضعیت‌های اقدام در انتظار، کامل، لغو، ناموفق هستند

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
fa_IR: ActionScheduler_Action::$args خیلی طولانی است. برای اطمینان از ایندکس شدن ستون args، زمانی که به صورت JSON کدگذاری می شود، آرگ های کنش نباید بیش از %d کاراکتر باشد.

en: Activate Imagify
fa_IR: Imagify را فعال کنید

en: Activate Preloading
fa_IR: Preloading را فعال کنید

en: Activate Remove Unused CSS
fa_IR: حذف CSS استفاده نشده را فعال کنید

en: Activate Rocket analytics
fa_IR: راکت تجزیه و تحلیل را فعال کنید

en: Activate combine JavaScript
fa_IR: ترکیب جاوا اسکریپت را فعال کنید

en: Activate first the %s option.
fa_IR: ابتدا گزینه %s را فعال کنید.

en: Activate minify CSS
fa_IR: minify CSS را فعال کنید

en: Activate minify JavaScript
fa_IR: Minify JavaScript را فعال کنید

en: Activate these options on this post:
fa_IR: این گزینه ها را در این پست فعال کنید:

en: Active plugins:
fa_IR: پلاگین های فعال:

en: Activity log for the action.
fa_IR: گزارش فعالیت برای عمل.

en: Add
fa_IR: اضافه کردن

en: Add CNAME
fa_IR: CNAME را اضافه کنید

en: Add New Scheduled Action
fa_IR: افزودن اقدام برنامه ریزی شده جدید

en: Add URL
fa_IR: اضافه کردن لینک

en: Add missing image dimensions
fa_IR: ابعاد تصویر از دست رفته را اضافه کنید

en: Add missing width and height attributes to images. Helps prevent layout shifts and improve the reading experience for your visitors. %1$sMore info%2$s
fa_IR: ویژگی های عرض و ارتفاع از دست رفته را به تصاویر اضافه کنید. به جلوگیری از تغییر چیدمان و بهبود تجربه خواندن برای بازدیدکنندگان کمک می کند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Add more features
fa_IR: اضافه کردن ویژگی های بیشتر

en: Add-on status
fa_IR: وضعیت افزودنی

en: Add-ons
fa_IR: افزونه ها

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
fa_IR: اقدامات برنامه ریزی شده

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Rules
fa_IR: قوانین پیشرفته

en: Affected file/folder: %s
fa_IR: فایل/پوشه تحت تأثیر: %s

en: All URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to the CNAME(s) you provide.
fa_IR: همه نشانی‌های اینترنتی فایل‌های استاتیک (CSS، JS، تصاویر) در CNAME(هایی) که ارائه می‌کنید بازنویسی می‌شوند.

en: All files
fa_IR: تمام فایل های

en: All in One SEO XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت همه در یک SEO XML

en: All languages
fa_IR: تمام زبانها

en: All transients
fa_IR: همه گذرا

en: Also, please check our %1$sdocumentation%2$s for a list of compatibility exclusions.
fa_IR: همچنین، لطفاً %1$sاسناد%2$s ما را برای فهرستی از استثناهای سازگاری بررسی کنید.

en: Always Purge URL(s)
fa_IR: لینک(های) همیشه پاک شود

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WP-Rocket.me or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, <a href="%s">contact support</a>.
fa_IR: یک خطای غیرمنتظره رخ داد. ممکن است مشکلی در WP-Rocket.me یا پیکربندی این سرور وجود داشته باشد. اگر همچنان مشکل دارید، <a href="%s">با پشتیبانی تماس بگیرید</a>.

en: Analytics & Ads
fa_IR: تجزیه و تحلیل و تبلیغات

en: Anonymized WP Rocket settings:
fa_IR: تنظیمات WP Rocket ناشناس:

en: Arguments
fa_IR: استدلال ها

en: Ask support
fa_IR: درخواست پشتیبانی

en: Attempting to reduce used memory...
fa_IR: تلاش برای کاهش حافظه استفاده شده...

en: Auto Drafts
fa_IR: پیش نویس های خودکار

en: Automated unused CSS removal is currently activated in RapidLoad Power-Up for Autoptimize. If you want to use WP Rocket's Remove Unused CSS feature, disable the  RapidLoad Power-Up for Autoptimize plugin.
fa_IR: حذف خودکار CSS استفاده نشده در حال حاضر در RapidLoad Power-Up for Autoptimize فعال شده است. اگر می خواهید از ویژگی WP Rocket's Remove Unused CSS استفاده کنید، افزونه RapidLoad Power-Up for Autoptimize را غیرفعال کنید.

en: Automatic Cleanup
fa_IR: پاکسازی خودکار

en: Automatically enhances your Cloudflare configuration for speed, performance grade and compatibility.
fa_IR: به طور خودکار پیکربندی Cloudflare شما را برای سرعت، درجه عملکرد و سازگاری بهبود می‌بخشد.

en: Autoptimize
fa_IR: بهینه سازی خودکار

en: Avada
fa_IR: باز کن

en: Backup your database before you run a cleanup!
fa_IR: قبل از اجرای پاکسازی از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید!

en: Basic
fa_IR: پایه ای

en: Basic cache options
fa_IR: گزینه های اصلی حافظه پنهان

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
fa_IR: قبل از اینکه بتوانید فایل درون ریزی خود را آپلود کنید، باید خطای زیر را برطرف کنید:

en: Behavior in backend
fa_IR: رفتار در باطن

en: Behavior in frontend
fa_IR: رفتار در جلو

en: Behavior in post editor
fa_IR: رفتار در ویرایشگر پست

en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect %1$sif granted permission.%2$s
fa_IR: در زیر نمای دقیقی از تمام داده‌هایی است که WP Rocket در صورت دریافت مجوز، %1$s را جمع‌آوری می‌کند.%2$s

en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect if granted permission. WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
fa_IR: در زیر نمای دقیقی از تمام داده‌هایی است که WP Rocket در صورت دریافت مجوز جمع‌آوری می‌کند. WP Rocket هرگز نام دامنه یا آدرس ایمیل (به جز تأیید مجوز)، آدرس IP یا کلیدهای API شخص ثالث را ارسال نمی کند.

en: Billed monthly
fa_IR: صورتحساب ماهانه

en: CDN CNAME(s)
fa_IR: CDN CNAME(های)

en: CSS & JavaScript
fa_IR: CSS و جاوا اسکریپت

en: CSS Files
fa_IR: فایل های CSS

en: CSS safelist
fa_IR: لیست امن CSS

en: Cache
fa_IR: حافظه پنهان

en: Cache Lifespan
fa_IR: طول عمر کش

en: Cache Query String(s)
fa_IR: رشته(های) جستجوی حافظه پنهان

en: Cache files older than the specified lifespan will be deleted.<br>Enable %1$spreloading%2$s for the cache to be rebuilt automatically after lifespan expiration.
fa_IR: فایل‌های حافظه پنهان قدیمی‌تر از طول عمر مشخص‌شده حذف خواهند شد.<br>%1$spreloading%2$s را فعال کنید تا پس از انقضای طول عمر، حافظه پنهان به‌طور خودکار بازسازی شود.

en: Cancel
fa_IR: لغو کنید

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
fa_IR: کنش را هم اکنون لغو کنید تا در آینده اجرا نشود

en: Canceled
fa_IR: لغو شد

en: Cannot generate CPCSS for unpublished post.
fa_IR: نمی توان CPCSS برای پست منتشر نشده ایجاد کرد.

en: Caught exception while cancelling action: %s
fa_IR: در حین لغو اقدام، استثنا گرفت: %s

en: Check our tutorial and learn how to measure the speed of your site.
fa_IR: آموزش ما را بررسی کنید و یاد بگیرید که چگونه سرعت سایت خود را اندازه گیری کنید.

en: Choose a domain from the list
fa_IR: دامنه ای را از لیست انتخاب کنید

en: Choose a file from your computer (maximum size: %s)
fa_IR: فایلی را از رایانه خود انتخاب کنید (حداکثر اندازه: %s)

en: Claim ID
fa_IR: شناسه ادعا

en: Clear Used CSS
fa_IR: CSS استفاده شده را پاک کنید

en: Clear Used CSS of this URL
fa_IR: CSS استفاده شده را از این لینک پاک کنید

en: Clear all Cloudflare cache files
fa_IR: تمام فایل های کش Cloudflare را پاک کنید

en: Clear all RocketCDN cache files
fa_IR: تمام فایل های کش RocketCDN را پاک کنید

en: Clear all Sucuri cache files
fa_IR: تمام فایل های کش Sucuri را پاک کنید

en: Clear and preload cache
fa_IR: کش را پاک و از قبل بارگذاری کنید

en: Clear cache
fa_IR: پاک کردن حافظه پنهان

en: Clear cache after
fa_IR: پس از پاک کردن کش

en: Clear the Sucuri cache when WP Rocket’s cache is cleared.
fa_IR: وقتی کش WP Rocket پاک شد، کش Sucuri را پاک کنید.

en: Clear this cache
fa_IR: این کش را پاک کنید

en: Clear this post
fa_IR: این پست رو پاک کن

en: Click here to get a WP Rocket single license at %1$s off!
fa_IR: برای دریافت لایسنس WP Rocket تنها با %1$s تخفیف، اینجا را کلیک کنید!

en: Click the button to enable mobile-specific CPCSS for your site.
fa_IR: برای فعال کردن CPCSS مخصوص موبایل برای سایت خود، روی دکمه کلیک کنید.

[ctx: Cloudflare]
en: Account email
fa_IR: حساب ایمیل

[ctx: Cloudflare]
en: Find your API key
fa_IR: کلید API خود را پیدا کنید

[ctx: Cloudflare]
en: Global API key:
fa_IR: کلید جهانی API:

[ctx: Cloudflare]
en: Zone ID
fa_IR: شناسه منطقه

en: Cloudflare browser cache error: %s
fa_IR: خطای کش مرورگر Cloudflare: %s

en: Cloudflare browser cache set to %s
fa_IR: حافظه پنهان مرورگر Cloudflare روی %s تنظیم شده است

en: Cloudflare cache level error: %s
fa_IR: خطای سطح حافظه پنهان Cloudflare: %s

en: Cloudflare cache level set to %s
fa_IR: سطح حافظه پنهان Cloudflare روی %s تنظیم شده است

en: Cloudflare cache will be purged each time WP Rocket clears its cache to ensure content is always up-to-date.
fa_IR: حافظه پنهان Cloudflare هر بار که WP Rocket حافظه پنهان خود را پاک می کند پاک می شود تا اطمینان حاصل شود که محتوا همیشه به روز است.

[ctx: Cloudflare caching level]
en: standard
fa_IR: استاندارد

en: Cloudflare credentials
fa_IR: اعتبارنامه Cloudflare

en: Cloudflare development mode %s
fa_IR: حالت توسعه Cloudflare %s

en: Cloudflare development mode error: %s
fa_IR: خطای حالت توسعه Cloudflare: %s

en: Cloudflare did not provide any reply. Please try again later.
fa_IR: Cloudflare هیچ پاسخی ارائه نکرد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Cloudflare email and API key are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
fa_IR: ایمیل Cloudflare و کلید API تنظیم نشده اند. برای راهنمایی بیشتر، %1$sاسناد%2$s را بخوانید.

en: Cloudflare email and/or API key are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
fa_IR: ایمیل Cloudflare و/یا کلید API تنظیم نشده است. برای راهنمایی بیشتر، اسناد %1$s %2$s را بخوانید.

en: Cloudflare email, API key and Zone ID are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
fa_IR: ایمیل Cloudflare، کلید API و Zone ID تنظیم نشده اند. برای راهنمایی بیشتر، %1$sاسناد%2$s را بخوانید.

en: Cloudflare minification %s
fa_IR: کوچک سازی Cloudflare %s

en: Cloudflare minification error: %s
fa_IR: خطای کوچک سازی Cloudflare: %s

en: Cloudflare rocket loader %s
fa_IR: راکت لودر Cloudflare %s

en: Cloudflare rocket loader error: %s
fa_IR: خطای بارگیری موشک Cloudflare: %s

en: Cloudflare settings
fa_IR: تنظیمات Cloudflare

en: Cloudflare unexpected response
fa_IR: پاسخ غیرمنتظره Cloudflare

en: Columns
fa_IR: ستون ها

en: Combine JavaScript files <em>(Enable Minify JavaScript files to select)</em>
fa_IR: ترکیب فایل‌های جاوا اسکریپت <em>(برای انتخاب، فایل‌های جاوا اسکریپت را Minify فعال کنید)</em>

en: Combine JavaScript files combines your site’s internal, 3rd party and inline JS reducing HTTP requests. Not recommended if your site uses HTTP/2. %1$sMore info%2$s
fa_IR: ترکیب فایل های جاوا اسکریپت، JS داخلی، شخص ثالث و درون خطی سایت شما را ترکیب می کند که درخواست های HTTP را کاهش می دهد. اگر سایت شما از HTTP/2 استفاده می کند توصیه نمی شود. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Comments Cleanup
fa_IR: پاکسازی نظرات

en: Compatibility lists are downloaded automatically every week. Click the button if you want to update them manually. %1$sMore info%2$s
fa_IR: لیست های سازگاری هر هفته به طور خودکار دانلود می شوند. اگر می خواهید آنها را به صورت دستی به روز کنید، روی دکمه کلیک کنید. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Complete
fa_IR: کامل

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
fa_IR: عملکرد پردازش %1$s با قلاب کامل شد: %2$s

en: Compress image to make your website faster, all while maintaining image quality.
fa_IR: تصویر را فشرده کنید تا وب سایت شما سریعتر شود، همه اینها با حفظ کیفیت تصویر.

en: Compress your images
fa_IR: تصاویر خود را فشرده کنید

en: Confirm
fa_IR: تایید

en: Congratulations!
fa_IR: تبریک می گویم!

en: Connection to Cloudflare failed
fa_IR: اتصال به Cloudflare ناموفق بود

en: Continue to the options to further optimize your site!
fa_IR: به گزینه های بهینه سازی بیشتر سایت خود ادامه دهید!

en: Control Heartbeat
fa_IR: کنترل ضربان قلب

en: Control WordPress Heartbeat API
fa_IR: API قلب وردپرس را کنترل کنید

en: Could not get a response from the Sucuri firewall API.
fa_IR: پاسخی از API فایروال Sucuri دریافت نشد.

en: Could not get updated lists from server.
fa_IR: نمی توان لیست های به روز شده را از سرور دریافت کرد.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
fa_IR: تغییر برای اقدام پردازش نشد: "%1$s" (شناسه: %2$d). خطا: %3$s

en: Could not update lists.
fa_IR: لیست‌ها به‌روزرسانی نشد.

en: Count
fa_IR: شمردن

en: Create a debug log file.
fa_IR: یک فایل گزارش اشکال زدایی ایجاد کنید.

en: Critical CSS file cannot be deleted
fa_IR: فایل CSS مهم را نمی توان حذف کرد

en: Critical CSS file deleted successfully.
fa_IR: فایل CSS بحرانی با موفقیت حذف شد.

en: Critical CSS file does not exist
fa_IR: فایل CSS بحرانی وجود ندارد

en: Critical CSS file for mobile cannot be deleted
fa_IR: فایل CSS حیاتی برای تلفن همراه قابل حذف نیست

en: Critical CSS file for mobile does not exist
fa_IR: فایل CSS حیاتی برای موبایل وجود ندارد

en: Critical CSS for %1$s not generated.
fa_IR: CSS حیاتی برای %1$s ایجاد نشد.

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: %2$s
fa_IR: CSS حیاتی برای %1$s ایجاد نشد. خطا: %2$s

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The API returned an empty response.
fa_IR: CSS حیاتی برای %1$s ایجاد نشد. خطا: API یک پاسخ خالی برگرداند.

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The API returned an invalid response code.
fa_IR: CSS حیاتی برای %1$s ایجاد نشد. خطا: API یک کد پاسخ نامعتبر را برگرداند.

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The destination folder could not be created.
fa_IR: CSS حیاتی برای %1$s ایجاد نشد. خطا: پوشه مقصد ایجاد نشد.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated.
fa_IR: CSS مهم برای %1$s در تلفن همراه ایجاد نشده است.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The API returned an empty response.
fa_IR: CSS مهم برای %1$s در تلفن همراه ایجاد نشده است. خطا: API یک پاسخ خالی برگرداند.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The API returned an invalid response code.
fa_IR: CSS مهم برای %1$s در تلفن همراه ایجاد نشده است. خطا: API یک کد پاسخ نامعتبر را برگرداند.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The destination folder could not be created.
fa_IR: CSS مهم برای %1$s در تلفن همراه ایجاد نشده است. خطا: پوشه مقصد ایجاد نشد.

en: Critical CSS for %1$s timeout. Please retry a little later.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s مهلت زمانی. لطفاً کمی بعد دوباره امتحان کنید.

en: Critical CSS for %s generated.
fa_IR: CSS بحرانی برای %s ایجاد شد.

en: Critical CSS for %s in progress.
fa_IR: CSS بحرانی برای %s در حال انجام است.

en: Critical CSS generation encountered one or more errors.
fa_IR: تولید CSS بحرانی با یک یا چند خطا مواجه شد.

en: Critical CSS generation finished for %1$d of %2$d page types.
fa_IR: تولید CSS بحرانی برای %1$d از %2$d نوع صفحه به پایان رسید.

en: Critical CSS generation is currently running.
fa_IR: تولید CSS Critical در حال حاضر در حال اجرا است.

en: Critical CSS generation is currently running: %1$d of %2$d page types completed. (Refresh this page to view progress)
fa_IR: تولید CSS حیاتی در حال حاضر در حال اجرا است: %1$d از %2$d نوع صفحه تکمیل شده است. (برای مشاهده پیشرفت این صفحه را بازخوانی کنید)

en: Critical Path CSS
fa_IR: CSS مسیر بحرانی

en: Critical Path CSS Generation Process
fa_IR: فرآیند تولید CSS مسیر بحرانی

en: Curl is disabled on your server. Please ask your host to enable it. This is required for the Cloudflare Add-on to work correctly.
fa_IR: Curl در سرور شما غیرفعال است. لطفا از میزبان خود بخواهید که آن را فعال کند. این برای اینکه افزونه Cloudflare به درستی کار کند لازم است.

en: Current site language:
fa_IR: زبان فعلی سایت:

en: Current theme:
fa_IR: موضوع فعلی:

en: DNS prefetching can make external files load faster, especially on mobile networks
fa_IR: واکشی اولیه DNS می تواند فایل های خارجی را سریعتر بارگذاری کند، به خصوص در شبکه های تلفن همراه

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Dashboard
fa_IR: داشبورد

en: Data store:
fa_IR: ذخیره اطلاعات:

en: Database
fa_IR: پایگاه داده

en: Database Cleanup
fa_IR: پاکسازی پایگاه داده

en: Database Optimization Process
fa_IR: فرآیند بهینه سازی پایگاه داده

en: Database error.
fa_IR: خطای پایگاه داده.

en: Database optimization process is complete. Everything was already optimized!
fa_IR: فرآیند بهینه سازی پایگاه داده کامل شده است. همه چیز قبلاً بهینه شده بود!

en: Database optimization process is complete. List of optimized items below:
fa_IR: فرآیند بهینه سازی پایگاه داده کامل شده است. لیست موارد بهینه شده در زیر:

en: Database optimization process is running
fa_IR: فرآیند بهینه سازی پایگاه داده در حال اجرا است

en: Days
fa_IR: روزها

en: Deactivate
fa_IR: از کار انداختن

en: Debug mode
fa_IR: حالت اشکال زدایی

en: Default Lists
fa_IR: لیست های پیش فرض

en: Defer JavaScript Files
fa_IR: به تعویق انداختن فایل های جاوا اسکریپت

en: Delay JS is currently activated in %1$s. If you want to use WP Rocket’s delay JS, disable %1$s
fa_IR: Delay JS در حال حاضر در %1$s فعال است. اگر می‌خواهید از JS تاخیری WP Rocket استفاده کنید، %1$s را غیرفعال کنید

en: Delay JavaScript Execution Exclusion Lists
fa_IR: به تأخیر انداختن لیست های محرومیت اجرای جاوا اسکریپت

en: Delay JavaScript execution
fa_IR: تاخیر در اجرای جاوا اسکریپت

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Destination logger must be configured before running a migration
fa_IR: قبل از اجرای مهاجرت، لاگ مقصد باید پیکربندی شود

en: Destination store must be configured before running a migration
fa_IR: قبل از اجرای مهاجرت، فروشگاه مقصد باید پیکربندی شود

en: Development mode
fa_IR: حالت توسعه

en: Disable
fa_IR: غیر فعال کردن

en: Disabling Heartbeat entirely may break plugins and themes using this API.
fa_IR: غیرفعال کردن کامل Heartbeat ممکن است پلاگین ها و تم های با استفاده از این API را خراب کند.

en: Dismiss this notice
fa_IR: این اطلاعیه را رد کنید

en: Do not limit
fa_IR: محدود نکنید

en: Do you want to use our Safe Mode to troubleshoot WP Rocket?
fa_IR: آیا می خواهید از حالت ایمن ما برای عیب یابی WP Rocket استفاده کنید؟

en: Docs
fa_IR: اسناد

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Don’t worry, WP Rocket’s page caching and settings will still function correctly.
fa_IR: نگران نباشید، ذخیره و تنظیمات صفحه WP Rocket همچنان به درستی کار می کند.

en: Download a backup file of your settings
fa_IR: یک فایل پشتیبان از تنظیمات خود دانلود کنید

en: Download settings
fa_IR: تنظیمات دانلود

en: Download the zip file
fa_IR: فایل فشرده را دانلود کنید

en: Easy configuration: the %1$sbest CDN settings%2$s are automatically applied
fa_IR: پیکربندی آسان: %1$s بهترین تنظیمات CDN%2$s به طور خودکار اعمال می شود

en: Edit
fa_IR: ویرایش کنید

en: Edit Scheduled Action
fa_IR: ویرایش اقدام برنامه ریزی شده

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Enable Content Delivery Network
fa_IR: شبکه تحویل محتوا را فعال کنید

en: Enable Google Font Optimization
fa_IR: Google Font Optimization را فعال کنید

en: Enable Load CSS asynchronously in WP Rocket settings
fa_IR: Load CSS را به صورت ناهمزمان در تنظیمات WP Rocket فعال کنید

en: Enable Load CSS asynchronously in the options above
fa_IR: Load CSS را به صورت ناهمزمان در گزینه های بالا فعال کنید

en: Enable caching for logged-in WordPress users
fa_IR: ذخیره سازی را برای کاربرانی که وردپرس وارد شده اند فعال کنید

en: Enable caching for mobile devices
fa_IR: فعال کردن کش برای دستگاه های تلفن همراه

en: Enable for CSS background images
fa_IR: برای تصاویر پس زمینه CSS فعال کنید

en: Enable for iframes and videos
fa_IR: برای iframes و ویدیوها را فعال کنید

en: Enable for images
fa_IR: برای تصاویر فعال کنید

en: Enable link preloading
fa_IR: فعال کردن پیش بارگیری پیوند

en: Enable this option if you would like WP Rocket to serve WebP images to compatible browsers. Please note that WP Rocket cannot create WebP images for you. To create WebP images we recommend %1$sImagify%2$s. %3$sMore info%2$s
fa_IR: اگر می‌خواهید WP Rocket تصاویر WebP را به مرورگرهای سازگار ارائه دهد، این گزینه را فعال کنید. لطفاً توجه داشته باشید که WP Rocket نمی تواند تصاویر WebP را برای شما ایجاد کند. برای ایجاد تصاویر WebP، %1$s Imagify %2$s را توصیه می کنیم. %3$s اطلاعات بیشتر%2$s

en: Enable “Separate Cache Files for Mobile Devices” now
fa_IR: اکنون "Separate Cache Files for Mobile Devices" را فعال کنید

en: Endurance Cache is currently enabled, which will conflict with WP Rocket Cache. Please set the Endurance Cache cache level to Off (Level 0) on the %1$sSettings > General%2$s page to prevent any issues.
fa_IR: Endurance Cache در حال حاضر فعال است که با WP Rocket Cache تداخل دارد. لطفاً سطح حافظه پنهان استقامت را در صفحه %1$s Settings > General%2$s روی Off (سطح 0) تنظیم کنید تا از هر گونه مشکلی جلوگیری کنید.

en: Error processing action %1$s: %2$s
fa_IR: خطا در پردازش %1$s: %2$s

en: Error saving action: %s
fa_IR: خطا در ذخیره عملکرد: %s

en: Error when contacting Sucuri firewall API. Error message was: %s
fa_IR: خطا هنگام تماس با Sucuri firewall API. پیام خطا این بود: %s

en: Error: %1$s
fa_IR: خطا: %1$s

en: Every %d Minutes
fa_IR: هر %d دقیقه

en: Every %s
fa_IR: هر %s

en: Every minute
fa_IR: هر دقیقه

en: Exclude URLs
fa_IR: نشانی‌های اینترنتی را حذف کنید

en: Exclude files from CDN
fa_IR: حذف فایل ها از CDN

en: Excluded CSS Files
fa_IR: فایل های CSS حذف شده

en: Excluded Delay JavaScript Files
fa_IR: فایل‌های جاوا اسکریپت تاخیری حذف شدند

en: Excluded Inline JavaScript
fa_IR: جاوا اسکریپت درون خطی حذف شده است

en: Excluded JavaScript Files
fa_IR: فایل های جاوا اسکریپت حذف شده

en: Excluded images or iframes
fa_IR: تصاویر یا آیفریم های حذف شده

en: Expiration Date
fa_IR: تاریخ انقضا

en: Export settings
fa_IR: تنظیمات برون بری

en: FAQ
fa_IR: سوالات متداول

en: Facing an issue?
fa_IR: با یک مسئله مواجه هستید؟

en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: ناموفق <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: ناموفق <span class="count">(%s)</span>

en: Failed to detect the following requirement in your theme: closing %1$s. | Failed to detect the following requirements in your theme: closing %1$s.
fa_IR[0]: موارد مورد نیاز زیر در طرح زمینه شما شناسایی نشد: بستن %1$s.
fa_IR[1]: نیاز زیر در طرح زمینه شما شناسایی نشد: بستن %1$s.

en: Fallback critical CSS
fa_IR: CSS بحرانی بازگشتی

en: File Optimization
fa_IR: بهینه سازی فایل

en: Files size: %1$s. Number of entries: %2$s.
fa_IR: اندازه فایل: %1$s. تعداد ورودی ها: %2$s.

en: Filter
fa_IR: فیلتر کنید

en: Finding the Best Settings for Your Site
fa_IR: پیدا کردن بهترین تنظیمات برای سایت شما

en: Fine-tune cache rules
fa_IR: قوانین کش را به دقت تنظیم کنید

en: Follow this %1$s, or contact %2$s to get the engine started.
fa_IR: این %1$s را دنبال کنید یا برای راه اندازی موتور با %2$s تماس بگیرید.

en: Fonts to preload
fa_IR: فونت هایی برای از پیش بارگذاری

en: For compatibility and best results, this option is disabled when delay javascript execution is enabled.
fa_IR: برای سازگاری و بهترین نتایج، زمانی که اجرای تاخیری جاوا اسکریپت فعال باشد، این گزینه غیرفعال می شود.

en: For optimal performance, adding the following lines into your .htaccess is recommended (not required):
fa_IR: برای عملکرد بهینه، افزودن خطوط زیر به .htaccess توصیه می شود (لازم نیست):

en: Force deactivation
fa_IR: غیرفعال کردن اجباری

en: Forever
fa_IR: برای همیشه

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
fa_IR[0]: %d کار برنامه ریزی شده پیدا شد
fa_IR[1]: %d کار برنامه ریزی شده پیدا شد

en: Frequency
fa_IR: فرکانس

en: Frequently Asked Questions
fa_IR: سوالات متداول

en: Generate Mobile Specific CPCSS
fa_IR: CPCSS ویژه موبایل را ایجاد کنید

en: Generate Specific CPCSS
fa_IR: ایجاد CPCSS خاص

en: Generate cache files, preload fonts
fa_IR: فایل های کش تولید کنید، فونت ها را از قبل بارگذاری کنید

en: Generate specific Critical Path CSS for this post. %1$sMore info%2$s
fa_IR: CSS مسیر بحرانی خاصی را برای این پست ایجاد کنید. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Generates critical path CSS and loads CSS asynchronously. %1$sMore info%2$s
fa_IR: CSS مسیر بحرانی را ایجاد می کند و CSS را به صورت ناهمزمان بارگذاری می کند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Get RocketCDN
fa_IR: RocketCDN را دریافت کنید

en: Get Started
fa_IR: شروع کنید

en: Get help, account info
fa_IR: دریافت راهنمایی، اطلاعات حساب

en: Getting Started
fa_IR: شروع شدن

en: Getting Started with WP Rocket
fa_IR: شروع کار با WP Rocket

en: Getting started and how to videos
fa_IR: شروع به کار و نحوه فیلم برداری

en: Go back
fa_IR: برگرد

en: Go to the %1$sWP Rocket settings%2$s page to track progress.
fa_IR: برای پیگیری پیشرفت به صفحه %1$sWP Rocket%2$s بروید.

en: Google Fonts Optimization is now enabled for your site. %1$sMore info%2$s
fa_IR: اکنون بهینه سازی فونت های گوگل برای سایت شما فعال شده است. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Got an invalid response from the Sucuri firewall API.
fa_IR: پاسخ نامعتبری از API فایروال Sucuri دریافت کردم.

en: Group
fa_IR: گروه

en: Has version %s caused an issue on your website?
fa_IR: آیا نسخه %s مشکلی در وب سایت شما ایجاد کرده است؟

en: Heartbeat
fa_IR: تپش قلب

en: High performance Content Delivery Network (CDN) with %1$sunlimited bandwidth%2$s
fa_IR: شبکه تحویل محتوا (CDN) با عملکرد بالا با %1$sپهنای باند محدود%2$s

en: Hook
fa_IR: قلاب

en: Hours
fa_IR: ساعت ها

en: How External Content Slows Your Site
fa_IR: چگونه محتوای خارجی سایت شما را کند می کند

en: How Preloading Works
fa_IR: نحوه کار پیش بارگذاری

en: How to Check if WP Rocket is Caching Your Site
fa_IR: چگونه بررسی کنیم که WP Rocket سایت شما را ذخیره می کند یا خیر

en: How to Find the Right JavaScript to Exclude
fa_IR: نحوه یافتن جاوا اسکریپت مناسب برای حذف

en: How to Measure the Speed of Your Site
fa_IR: چگونه سرعت سایت خود را اندازه گیری کنیم

en: How to correctly measure your website’s loading time
fa_IR: چگونه زمان بارگذاری وب سایت خود را به درستی اندازه گیری کنیم

en: How to improve CLS with WP Rocket
fa_IR: نحوه بهبود CLS با WP Rocket

en: How to improve FID with WP Rocket
fa_IR: نحوه بهبود FID با WP Rocket

en: How to improve LCP with WP Rocket
fa_IR: نحوه بهبود LCP با WP Rocket

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sGZIP compression%3$s conflicts with WP Rocket %2$sGZIP compression%3$s
fa_IR: %1$s %2$s فشرده‌سازی GZIP%3$s با WP Rocket %2$sفشرده‌سازی GZIP%3$s تداخل دارد

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sasset optimization%3$s conflicts with WP Rocket %2$sfile optimization%3$s
fa_IR: %1$s %2$s بهینه‌سازی دارایی%3$s با WP Rocket %2$s بهینه‌سازی فایل%3$s در تضاد است

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sbrowser caching%3$s conflicts with WP Rocket %2$sbrowser caching%3$s
fa_IR: %1$s حافظه پنهان مرورگر %2$s%3$s با حافظه پنهان مرورگر %2$s %3$s در تضاد با WP Rocket است

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sdisable emoji%3$s conflicts with WP Rockets %2$sdisable emoji%3$s
fa_IR: %1$s %2$s غیرفعال کردن شکلک %3$s با WP Rockets تداخل دارد %2$s غیرفعال کردن شکلک %3$s

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$spage caching%3$s conflicts with WP Rocket %2$spage caching%3$s
fa_IR: %1$s ذخیره صفحه %2$s%3$s با WP Rocket %2$s ذخیره صفحه%3$s تداخل دارد

[ctx: Hummingbird notice]
en: Please deactivate the following %s option which conflicts with WP Rocket features: | Please deactivate the following %s options which conflict with WP Rocket features:
fa_IR[0]: لطفاً گزینه %s زیر را که با ویژگی‌های WP Rocket مغایرت دارد، غیرفعال کنید:
fa_IR[1]: لطفاً گزینه‌های %s زیر را که با ویژگی‌های WP Rocket مغایرت دارند غیرفعال کنید:

en: Hurry Up! Deal ends in:
fa_IR: عجله کن! معامله به پایان می رسد:

en: I agree to share anonymous data with the development team to help improve WP Rocket. %1$sWhat info will we collect?%2$s
fa_IR: من موافقت می کنم برای کمک به بهبود WP Rocket، داده های ناشناس را با تیم توسعه به اشتراک بگذارم. %1$sچه اطلاعاتی را جمع آوری خواهیم کرد؟%2$s

en: If Varnish runs on your server, you must activate this add-on.
fa_IR: اگر Varnish روی سرور شما اجرا می شود، باید این افزونه را فعال کنید.

en: If the issue persists, please %1$scontact support%2$s.
fa_IR: اگر مشکل همچنان ادامه داشت، لطفاً %1$s با پشتیبانی %2$s تماس بگیرید.

en: If this causes trouble, restore the default exclusions, found %1$shere%2$s
fa_IR: اگر این باعث ایجاد مشکل می‌شود، موارد استثنای پیش‌فرض را که %1$s اینجا%2$s پیدا شده‌اند، بازیابی کنید

en: If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
fa_IR: اگر قادر به ارتقاء نیستید، می توانید با استفاده از دکمه زیر به نسخه قبلی برگردید.

en: If you do not have a WP Rocket account, please %1$spurchase a license%2$s.
fa_IR: اگر حساب WP Rocket ندارید، لطفاً %1$s لایسنس%2$s را خریداری کنید.

en: If you have problems after activating this option, copy and paste the default exclusions to quickly resolve issues:
fa_IR: اگر پس از فعال‌سازی این گزینه با مشکل مواجه شدید، استثناهای پیش‌فرض را کپی و جای‌گذاری کنید تا مشکلات به سرعت حل شوند:

en: If you need instant visibility, click below on files that should NOT be delayed. This selection will help users interact with the elements straight away.
fa_IR: اگر به دید فوری نیاز دارید، روی فایل‌هایی که نباید به تأخیر بیفتند، در زیر کلیک کنید. این انتخاب به کاربران کمک می کند تا فوراً با عناصر تعامل داشته باشند.

en: If you notice any errors on your website after having activated this setting, just deactivate it again, and your site will be back to normal.
fa_IR: اگر بعد از فعال کردن این تنظیمات متوجه هر گونه خطایی در وب سایت خود شدید، کافی است دوباره آن را غیرفعال کنید و سایت شما به حالت عادی باز خواهد گشت.

en: Image Dimensions
fa_IR: ابعاد تصویر

en: Image Optimization
fa_IR: بهینه سازی تصویر

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Imagify Plugin Page
fa_IR: صفحه پلاگین Imagify

en: Imagify Website
fa_IR: وب سایت Imagify

en: Import settings
fa_IR: تنظیمات وارد کنید

en: Import, Export, Rollback
fa_IR: درون ریزی، برون بری، بازگشت

en: Improve browser compatibility for WebP images.
fa_IR: بهبود سازگاری مرورگر برای تصاویر WebP.

en: Improves font performance and combines multiple font requests to reduce the number of HTTP requests.
fa_IR: عملکرد فونت را بهبود می بخشد و چندین درخواست فونت را برای کاهش تعداد درخواست های HTTP ترکیب می کند.

en: Improves performance by delaying the loading of JavaScript files until user interaction (e.g. scroll, click). %1$sMore info%2$s
fa_IR: با به تأخیر انداختن بارگیری فایل‌های جاوا اسکریپت تا زمان تعامل با کاربر، عملکرد را بهبود می‌بخشد (مثلاً اسکرول، کلیک کنید). %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Improves performance by helping browsers discover fonts in CSS files. %1$sMore info%2$s
fa_IR: با کمک به مرورگرها برای کشف فونت ها در فایل های CSS عملکرد را بهبود می بخشد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: در حال انجام <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: در حال انجام <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
fa_IR: در حال پیش رفت

en: Incompatible plugins Lists
fa_IR: لیست پلاگین های ناسازگار

en: Incorrect Cloudflare Zone ID.
fa_IR: شناسه منطقه Cloudflare نادرست است.

en: Incorrect Cloudflare email address or API key.
fa_IR: آدرس ایمیل Cloudflare یا کلید API نادرست است.

en: Install Imagify
fa_IR: Imagify را نصب کنید

en: Install Imagify for Free
fa_IR: Imagify را به صورت رایگان نصب کنید

en: Integrate your CDN
fa_IR: CDN خود را یکپارچه کنید

en: Integrate your Cloudflare account with this add-on.
fa_IR: حساب Cloudflare خود را با این افزونه ادغام کنید.

en: Internal scripts are excluded by default to prevent issues. Remove them to take full advantage of this option.
fa_IR: اسکریپت های داخلی به طور پیش فرض برای جلوگیری از مشکلات حذف می شوند. برای استفاده کامل از این گزینه، آنها را حذف کنید.

en: Invalid action - must be a recurring action.
fa_IR: اقدام نامعتبر - باید یک عمل تکرار شونده باشد.

en: Invalid action ID. No status found.
fa_IR: شناسه اقدام نامعتبر است. وضعیتی پیدا نشد

en: Invalid schedule. Cannot save action.
fa_IR: برنامه نامعتبر کنش ذخیره نمی شود.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
fa_IR: مقدار نامعتبر برای پارامتر انتخاب یا شمارش. کنش ها را نمی توان کوئری کرد.

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
fa_IR: به نظر می رسد یک یا چند جدول پایگاه داده گم شده است. تلاش برای ایجاد مجدد جدول(های) گمشده.

en: It can improve actual and perceived loading time as images, iframes, and videos will be loaded only as they enter (or about to enter) the viewport and reduces the number of HTTP requests. %1$sMore Info%2$s
fa_IR: این می تواند زمان بارگیری واقعی و درک شده را بهبود بخشد زیرا تصاویر، آی فریم ها و ویدئوها فقط در هنگام ورود (یا در شرف ورود) به نمای پورت بارگیری می شوند و تعداد درخواست های HTTP را کاهش می دهد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: It is a great starting point to fix some of the most common issues.
fa_IR: این یک نقطه شروع عالی برای رفع برخی از رایج ترین مشکلات است.

en: It is not always necessary to deactivate WP Rocket when facing any issues. Most of them can be fixed by deactivating only some options.
fa_IR: همیشه لازم نیست که WP Rocket را هنگام مواجهه با هر مشکلی غیرفعال کنید. بسیاری از آنها را می توان تنها با غیرفعال کردن برخی از گزینه ها برطرف کرد.

en: It looks like your domain is not set up on Cloudflare.
fa_IR: به نظر می رسد دامنه شما در Cloudflare تنظیم نشده است.

en: It seems a security plugin or the server's firewall prevents WP Rocket from accessing the Remove Unused CSS generator. IPs listed %1$shere in our documentation%2$s should be added to your allowlists:
fa_IR: به نظر می رسد یک افزونه امنیتی یا فایروال سرور از دسترسی WP Rocket به Remove Unused CSS Generator جلوگیری می کند. IP های فهرست شده %1$s اینجا در اسناد ما %2$s باید به لیست های مجاز شما اضافه شوند:

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
fa_IR: تطابق جزئی JSON در محیط شما پشتیبانی نمی شود. لطفا نسخه MySQL/MariaDB خود را بررسی کنید.

en: JavaScript
fa_IR: جاوا اسکریپت

en: JavaScript Files
fa_IR: فایل های جاوا اسکریپت

en: Jetpack XML Sitemaps
fa_IR: نقشه سایت Jetpack XML

en: LazyLoad CSS backgrounds
fa_IR: پس زمینه LazyLoad CSS

en: LazyLoad for iframes/videos
fa_IR: LazyLoad برای iframes/video

en: LazyLoad for images
fa_IR: LazyLoad برای تصاویر

en: LazyLoad for images is currently activated in %2$s. If you want to use %1$s’s LazyLoad, disable this option in %2$s.
fa_IR: LazyLoad برای تصاویر در حال حاضر در %2$s فعال است. اگر می‌خواهید از LazyLoad %1$s استفاده کنید، این گزینه را در %2$s غیرفعال کنید.

en: LazyLoad is currently activated in %2$s. If you want to use WP Rocket’s LazyLoad, disable this option in %2$s.
fa_IR: LazyLoad در حال حاضر در %2$s فعال است. اگر می‌خواهید از WP Rocket’s LazyLoad استفاده کنید، این گزینه را در %2$s غیرفعال کنید.

en: LazyLoad, image dimensions
fa_IR: LazyLoad، ابعاد تصویر

en: Learn More
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Learn about optimal WP Rocket settings for mobile.
fa_IR: با تنظیمات بهینه WP Rocket برای موبایل آشنا شوید.

en: Learn more
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Learn more about RocketCDN
fa_IR: درباره RocketCDN بیشتر بدانید

en: Learn more.
fa_IR: بیشتر بدانید.

en: License
fa_IR: لایسنس

en: License validation failed. Our server could not resolve the request from your website.
fa_IR: تأیید لایسنس انجام نشد. سرور ما نتوانست درخواست وب سایت شما را حل کند.

en: License validation failed. This user account does not exist in our database.
fa_IR: تأیید لایسنس انجام نشد. این حساب کاربری در پایگاه داده ما وجود ندارد.

en: License validation failed. This user account is blocked.
fa_IR: تأیید لایسنس انجام نشد. این حساب کاربری مسدود شده است.

en: License validation failed. You may be using a nulled version of the plugin. Please do the following:
fa_IR: تأیید لایسنس انجام نشد. ممکن است از نسخه نال شده افزونه استفاده کنید. لطفا موارد زیر را انجام دهید:

en: License validation failed: %s
fa_IR: تأیید لایسنس انجام نشد: %s

en: Link preloading improves the perceived load time by downloading a page when a user hovers over the link. %1$sMore info%2$s
fa_IR: پیش بارگذاری پیوند با بارگیری یک صفحه زمانی که کاربر روی پیوند قرار می گیرد، زمان بارگذاری درک شده را بهبود می بخشد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Lists are successfully updated.
fa_IR: لیست ها با موفقیت به روز شدند.

en: Lists are up to date.
fa_IR: لیست ها به روز هستند.

en: Load CSS asynchronously
fa_IR: بارگیری CSS به صورت ناهمزمان

en: Load CSS asynchronously for mobile
fa_IR: بارگیری CSS به صورت ناهمزمان برای موبایل

en: Load JavaScript deferred
fa_IR: بارگیری جاوا اسکریپت به تعویق افتاد

en: Load JavaScript deferred eliminates render-blocking JS on your site and can improve load time. %1$sMore info%2$s
fa_IR: Load JavaScript Deferred JS مسدودکننده رندر را در سایت شما حذف می کند و می تواند زمان بارگذاری را بهبود بخشد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Log
fa_IR: ورود به سیستم

en: Login to your WP Rocket %1$saccount%2$s
fa_IR: به حساب WP Rocket %1$s%2$s خود وارد شوید

en: Make sure you have an active %1$sWP Rocket license%2$s.
fa_IR: مطمئن شوید که لایسنس %1$sWP Rocket%2$s فعال دارید.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
fa_IR[0]: حداکثر صف های همزمان در حال انجام است (صف %s). تا زمانی که صف های فعلی کامل نشود، هیچ صف اضافی شروع به پردازش نخواهد کرد.
fa_IR[1]: حداکثر صف های همزمان در حال انجام است (%s صف). تا زمانی که صف های فعلی کامل نشود، هیچ صف اضافی شروع به پردازش نخواهد کرد.

en: Media
fa_IR: رسانه ها

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
fa_IR: اقدام با شناسه %1$d در %2$s به شناسه %3$d در %4$s منتقل شد

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
fa_IR[0]: در حال انتقال %d اقدام
fa_IR[1]: در حال انتقال %d اقدام

en: Minify CSS
fa_IR: CSS را کوچک کنید

en: Minify CSS files
fa_IR: فایل های CSS را کوچک کنید

en: Minify CSS removes whitespace and comments to reduce the file size.
fa_IR: Minify CSS برای کاهش حجم فایل، فضای خالی و نظرات را حذف می کند.

en: Minify JavaScript files
fa_IR: فایل های جاوا اسکریپت را کوچک کنید

en: Minify JavaScript removes whitespace and comments to reduce the file size.
fa_IR: Minify JavaScript برای کاهش حجم فایل، فضای خالی و نظرات را حذف می کند.

en: Minify/combine JavaScript
fa_IR: کوچک کردن/ترکیب جاوا اسکریپت

en: Minutes
fa_IR: دقایق

en: Missing Cloudflare Zone ID.
fa_IR: شناسه منطقه Cloudflare موجود نیست.

en: Missing Cloudflare result.
fa_IR: نتیجه Cloudflare از دست رفته است.

en: Mobile CPCSS generation not enabled.
fa_IR: تولید CPCSS موبایل فعال نیست.

en: Mobile Cache
fa_IR: کش موبایل

en: Mobile Critical CSS for %1$s not generated.
fa_IR: CSS حیاتی موبایل برای %1$s ایجاد نشد.

en: Mobile Critical CSS for %1$s timeout. Please retry a little later.
fa_IR: CSS حیاتی موبایل برای مهلت زمانی %1$s. لطفاً کمی بعد دوباره امتحان کنید.

en: Mobile Critical CSS for %s generated.
fa_IR: CSS حیاتی موبایل برای %s ایجاد شد.

en: Modify options
fa_IR: گزینه ها را اصلاح کنید

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: More details
fa_IR: جزئیات بیشتر

en: More info
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: More on Imagify:
fa_IR: اطلاعات بیشتر در Imagify:

en: Most modern themes are responsive and should work without a separate cache. Enable this only if you have a dedicated mobile theme or plugin. %1$sMore info%2$s
fa_IR: اکثر تم های مدرن واکنش گرا هستند و باید بدون کش جداگانه کار کنند. این را فقط در صورتی فعال کنید که یک تم یا افزونه اختصاصی موبایل دارید. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: My Account
fa_IR: حساب من

en: My Status
fa_IR: وضعیت من

en: Name of the action hook that will be triggered.
fa_IR: نام قلاب اکشنی که راه اندازی می شود.

en: Need Help?
fa_IR: کمک خواستن؟

en: Never Cache Cookies
fa_IR: هرگز کوکی ها را کش نکنید

en: Never Cache URL(s)
fa_IR: هرگز لینک(های) را در حافظه پنهان نکنید

en: Never Cache User Agent(s)
fa_IR: هرگز عامل(های) کاربر را در حافظه پنهان نکنید

en: Never cache this page
fa_IR: هرگز این صفحه را کش نکنید

en: New Scheduled Action
fa_IR: اقدام جدید برنامه ریزی شده

en: New!
fa_IR: جدید!

en: Newest Scheduled Date
fa_IR: جدیدترین تاریخ برنامه ریزی شده

en: Next Billing Date
fa_IR: تاریخ صورتحساب بعدی

en: No Subscription
fa_IR: بدون اشتراک

en: No actions found
fa_IR: هیچ اقدامی یافت نشد

en: No actions found in trash
fa_IR: هیچ اقدامی در سطل زباله یافت نشد

en: No domain available in your Cloudflare account
fa_IR: هیچ دامنه ای در حساب Cloudflare شما موجود نیست

en: No, deactivate and snooze this message for
fa_IR: خیر، این پیام را غیرفعال و به تعویق بیندازید

en: No, thanks
fa_IR: نه ممنون

en: Non-repeating
fa_IR: غیر تکراری

en: Not required for services like Cloudflare and Sucuri. Please see our available %1$sAdd-ons%2$s.
fa_IR: برای خدماتی مانند Cloudflare و Sucuri لازم نیست. لطفاً از افزونه‌های %1$s %2$s موجود ما دیدن کنید.

en: Now!
fa_IR: اکنون!

en: OPcache purge failed.
fa_IR: پاکسازی OPcache ناموفق بود.

en: OPcache successfully purged
fa_IR: OPcache با موفقیت پاک شد

en: Oldest Scheduled Date
fa_IR: قدیمی ترین تاریخ برنامه ریزی شده

en: Once a database optimization has been performed, there is no way to undo it.
fa_IR: هنگامی که بهینه سازی پایگاه داده انجام شد، راهی برای لغو آن وجود ندارد.

en: One-Click Add-ons are features extending available options without configuration needed. Switch the option "on" to enable from this screen.
fa_IR: افزونه‌های با یک کلیک ویژگی‌هایی هستند که گزینه‌های موجود را بدون نیاز به پیکربندی گسترش می‌دهند. برای فعال کردن از این صفحه، گزینه "روشن" را روشن کنید.

en: One-click Rocket Add-ons
fa_IR: افزونه های Rocket با یک کلیک

en: One-click exclusions
fa_IR: موارد استثنا با یک کلیک

en: Optimal settings
fa_IR: تنظیمات بهینه

en: Optimize
fa_IR: بهینه سازی کنید

en: Optimize CSS & JS
fa_IR: CSS و JS را بهینه کنید

en: Optimize CSS Delivery features are disabled on local environments. %1$sLearn more%2$s
fa_IR: ویژگی‌های Optimize CSS Delivery در محیط‌های محلی غیرفعال است. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s

en: Optimize CSS delivery
fa_IR: تحویل CSS را بهینه کنید

en: Optimize CSS delivery eliminates render-blocking CSS on your website. Only one method can be selected. Remove Unused CSS is recommended for optimal performance, but limited only to the users with active license.
fa_IR: بهینه سازی تحویل CSS، CSS مسدودکننده رندر را در وب سایت شما حذف می کند. فقط یک روش را می توان انتخاب کرد. حذف CSS استفاده نشده برای عملکرد بهینه توصیه می شود، اما فقط به کاربران دارای لایسنس فعال محدود می شود.

en: Optimize CSS delivery eliminates render-blocking CSS on your website. Only one method can be selected. Remove Unused CSS is recommended for optimal performance.
fa_IR: بهینه سازی تحویل CSS، CSS مسدودکننده رندر را در وب سایت شما حذف می کند. فقط یک روش را می توان انتخاب کرد. برای عملکرد بهینه، حذف CSS استفاده نشده توصیه می شود.

en: Optimize Google Fonts
fa_IR: فونت های گوگل را بهینه کنید

en: Optimize Tables
fa_IR: بهینه سازی جداول

en: Optimize, reduce bloat
fa_IR: بهینه سازی، کاهش نفخ

en: Optional action group.
fa_IR: گروه اقدام اختیاری

en: Optional data array passed to the action hook.
fa_IR: آرایه داده اختیاری به قلاب اقدام منتقل می شود.

en: Our advice? Instead of deactivating WP Rocket, use our %1$sSafe Mode%2$s to quickly disable LazyLoad, File Optimization, and CDN options. Then check to see if your issue is resolved.
fa_IR: توصیه ما؟ به جای غیرفعال کردن WP Rocket، از %1$s Safe Mode%2$s ما برای غیرفعال کردن سریع گزینه‌های LazyLoad، File Optimization و CDN استفاده کنید. سپس بررسی کنید که آیا مشکل شما حل شده است یا خیر.

en: PHP %1$s. To use this WP Rocket version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %1$s or higher.
fa_IR: PHP %1$s. برای استفاده از این نسخه WP Rocket، لطفاً از میزبان وب خود بپرسید که چگونه سرور خود را به PHP %1$s یا بالاتر ارتقا دهید.

en: PHP version number:
fa_IR: شماره نسخه PHP:

en: Passing the Core Web vitals
fa_IR: عبور از حیاتی وب اصلی

en: Pending
fa_IR: انتظار

en: Please %1$scontact support%2$s.
fa_IR: لطفاً %1$s با پشتیبانی %2$s تماس بگیرید.

en: Please contact your host to check if CRON is working.
fa_IR: لطفاً با میزبان خود تماس بگیرید تا بررسی کنید که آیا CRON کار می کند یا خیر.

en: Please see %1$sthis guide%2$s for more info.
fa_IR: لطفاً %1$s این راهنما%2$s را برای اطلاعات بیشتر ببینید.

en: Plugin install failed.
fa_IR: نصب افزونه انجام نشد.

en: Plugin installed successfully.
fa_IR: افزونه با موفقیت نصب شد.

en: Plugin names of all active plugins
fa_IR: نام پلاگین همه افزونه های فعال

en: Plugins
fa_IR: پلاگین ها

en: Post Cleanup
fa_IR: پاکسازی پست

en: Post revisions and drafts will be permanently deleted. Do not use this option if you need to retain revisions or drafts.
fa_IR: بازبینی‌ها و پیش‌نویس‌های پست برای همیشه حذف خواهند شد. اگر نیاز به حفظ نسخه‌ها یا پیش‌نویس‌ها دارید، از این گزینه استفاده نکنید.

en: Prefetch DNS Requests
fa_IR: درخواست های DNS را از قبل واکشی کنید

en: Preload
fa_IR: پیش بارگیری کنید

en: Preload Cache
fa_IR: پیش بارگیری کش

en: Preload Fonts
fa_IR: از پیش بارگذاری فونت ها

en: Preload Links
fa_IR: پیش بارگذاری لینک ها

en: Preload the sitemap from the Jetpack plugin
fa_IR: نقشه سایت را از پلاگین Jetpack از قبل بارگیری کنید

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
fa_IR: اکنون عمل را طوری پردازش کنید که گویی به عنوان بخشی از یک صف اجرا می شود

en: Provide your API key to clear the Sucuri cache when WP Rocket’s cache is cleared.
fa_IR: کلید API خود را برای پاک کردن کش Sucuri هنگام پاک شدن حافظه پنهان WP Rocket ارائه دهید.

en: Provide your account email, global API key, and domain to use options such as clearing the Cloudflare cache and enabling optimal settings with WP Rocket.
fa_IR: ایمیل حساب، کلید جهانی API و دامنه خود را برای استفاده از گزینه هایی مانند پاک کردن حافظه پنهان Cloudflare و فعال کردن تنظیمات بهینه با WP Rocket ارائه دهید.

en: Provides a fallback if auto-generated critical path CSS is incomplete. %1$sMore info%2$s
fa_IR: اگر CSS مسیر بحرانی تولید شده خودکار ناقص باشد، یک بازگشت به عقب ارائه می دهد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Publish the %s
fa_IR: %s را منتشر کنید

en: Purge RocketCDN cache
fa_IR: حافظه پنهان RocketCDN را پاک کنید

en: Purge Sucuri cache
fa_IR: آب کش را پاک کنید

en: Purge this URL
fa_IR: این لینک را پاک کنید

en: Purges RocketCDN cached resources for your website. %s
fa_IR: منابع ذخیره شده RocketCDN را برای وب سایت شما پاک می کند. %s

en: Purges cached resources for your website. %s
fa_IR: منابع ذخیره شده را برای وب سایت شما پاک می کند. %s

en: Quick Actions
fa_IR: اقدامات سریع

en: Rank Math XML sitemap
fa_IR: رتبه نقشه سایت ریاضی XML

en: Re-install version %s
fa_IR: نسخه %s را دوباره نصب کنید

en: Read more
fa_IR: ادامه مطلب

en: Read our guide
fa_IR: راهنمای ما را بخوانید

en: Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
fa_IR: برای راهنمایی بیشتر، اسناد %1$s %2$s را بخوانید.

en: Read the documentation
fa_IR: مستندات را بخوانید

en: Recurrence
fa_IR: عود

en: Reduce activity
fa_IR: فعالیت را کاهش دهید

en: Reduce lifespan to 10 hours or less if you notice issues that seem to appear periodically. %1$sWhy?%2$s
fa_IR: اگر متوجه مشکلاتی شدید که به نظر می رسد دوره ای ظاهر می شوند، طول عمر را به 10 ساعت یا کمتر کاهش دهید. %1$sچرا؟%2$s

en: Reduce or disable Heartbeat activity
fa_IR: فعالیت ضربان قلب را کاهش یا غیرفعال کنید

en: Reduce this banner
fa_IR: این بنر را کم کنید

en: Reduces overhead of database tables
fa_IR: سربار جداول پایگاه داده را کاهش می دهد

en: Reducing activity will change Heartbeat frequency from one hit each minute to one hit every 2 minutes.
fa_IR: کاهش فعالیت، فرکانس ضربان قلب را از یک ضربه در دقیقه به یک ضربه در هر 2 دقیقه تغییر می‌دهد.

en: Reducing or disabling the Heartbeat API’s activity can help save some of your server’s resources.
fa_IR: کاهش یا غیرفعال کردن فعالیت Heartbeat API می تواند به ذخیره برخی از منابع سرور شما کمک کند.

en: Refresh info
fa_IR: بازخوانی اطلاعات

en: Regenerate Critical CSS
fa_IR: CSS Critical را بازسازی کنید

en: Regenerate Critical Path CSS
fa_IR: CSS مسیر بحرانی را بازسازی کنید

en: Regenerate WP Rocket configuration files now
fa_IR: اکنون فایل های پیکربندی WP Rocket را بازسازی کنید

en: Regenerate specific CPCSS
fa_IR: CPCSS خاص را بازسازی کنید

en: Registered schema for %s
fa_IR: طرحواره ثبت شده برای %s

en: Reinstall
fa_IR: دوباره نصب کنید

en: Reinstall version %s
fa_IR: نسخه %s را دوباره نصب کنید

en: Relative protocol
fa_IR: پروتکل نسبی

en: Remove Unused CSS
fa_IR: CSS استفاده نشده را حذف کنید

en: Remove Unused CSS is currently activated in Perfmatters. If you want to use WP Rocket's Remove Unused CSS feature, disable this option in Perfmatters.
fa_IR: Remove Unused CSS در حال حاضر در Perfmatters فعال است. اگر می خواهید از ویژگی WP Rocket's Remove Unused CSS استفاده کنید، این گزینه را در Perfmatters غیرفعال کنید.

en: Remove Used CSS Cache
fa_IR: کش استفاده شده CSS را حذف کنید

en: Remove all cached files
fa_IR: تمام فایل های کش را حذف کنید

en: Removes unused CSS per page and helps to reduce page size and HTTP requests. Recommended for best performance. Test thoroughly! %1$sMore info%2$s
fa_IR: CSS استفاده نشده را در هر صفحه حذف می کند و به کاهش اندازه صفحه و درخواست های HTTP کمک می کند. برای بهترین عملکرد توصیه می شود. به طور کامل تست کنید! %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Renew before it is too late, you will only pay %1$s%2$s%3$s!
fa_IR: قبل از اینکه خیلی دیر شود تمدید کنید، فقط %1$s%2$s%3$s را پرداخت خواهید کرد!

en: Renew before it is too late, you will pay %1$s%3$s%2$s.
fa_IR: قبل از اینکه خیلی دیر شود تمدید کنید، %1$s%3$s%2$s را پرداخت خواهید کرد.

en: Renew now
fa_IR: اکنون تمدید کنید

en: Renew with a %1$s%2$s discount%3$s before it is too late, you will only pay %1$s%4$s%3$s!
fa_IR: قبل از اینکه دیر شود، با %1$s%2$s تخفیف%3$s تمدید کنید، فقط %1$s%4$s%3$s را پرداخت خواهید کرد!

en: Renew with a %1$s%2$s discount%3$s before it is too late, you will only pay %4$s%5$s%6$s!
fa_IR: قبل از اینکه دیر شود، با %1$s%2$s تخفیف%3$s تمدید کنید، فقط %4$s%5$s%6$s را پرداخت خواهید کرد!

en: Renew your license for 1 year now and get %1$s%3$s OFF%2$s immediately: you will only pay %1$s%4$s%2$s!
fa_IR: اکنون لایسنس خود را برای 1 سال تمدید کنید و بلافاصله %1$s%3$s OFF%2$s را دریافت کنید: فقط %1$s%4$s%2$s را پرداخت خواهید کرد!

en: Renew your license for 1 year now at %1$s%3$s%2$s.
fa_IR: لایسنس خود را به مدت 1 سال اکنون در %1$s%3$s%2$s تمدید کنید.

en: Replace YouTube iframe with preview image
fa_IR: iframe YouTube را با تصویر پیش‌نمایش جایگزین کنید

en: Replace YouTube iframe with preview image is not compatible with %2$s.
fa_IR: جایگزین کردن iframe YouTube با تصویر پیش‌نمایش با %2$s سازگار نیست.

en: Replace site's hostname with:
fa_IR: نام میزبان سایت را با:

en: Requested post does not exist.
fa_IR: پست درخواستی وجود ندارد.

en: Revert back to the default CPCSS
fa_IR: به CPCSS پیش فرض برگردید

en: Review of Image Compression Plugins
fa_IR: بررسی پلاگین های فشرده سازی تصویر

en: Revisions
fa_IR: تجدید نظرها

en: Rocket Add-ons
fa_IR: افزودنی های موشک

en: Rocket Add-ons are complementary features extending available options.
fa_IR: افزودنی های موشک ویژگی های مکملی هستند که گزینه های موجود را گسترش می دهند.

en: Rocket Analytics
fa_IR: تجزیه و تحلیل موشک

en: RocketCDN cache purge failed: %s.
fa_IR: پاکسازی حافظه پنهان RocketCDN ناموفق بود: %s.

en: RocketCDN cache purge failed: Missing identifier parameter.
fa_IR: پاکسازی حافظه پنهان RocketCDN ناموفق بود: پارامتر شناسه وجود ندارد.

en: RocketCDN cache purge failed: Missing user token.
fa_IR: پاکسازی حافظه پنهان RocketCDN ناموفق بود: رمز کاربر گم شده است.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an empty response.
fa_IR: پاکسازی حافظه پنهان RocketCDN ناموفق بود: API یک پاسخ خالی برگرداند.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an unexpected response code.
fa_IR: پاکسازی حافظه پنهان RocketCDN ناموفق بود: API یک کد پاسخ غیرمنتظره را برگرداند.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an unexpected response.
fa_IR: پاکسازی حافظه پنهان RocketCDN ناموفق بود: API یک پاسخ غیرمنتظره را نشان داد.

en: RocketCDN cache purge successful.
fa_IR: پاکسازی حافظه پنهان RocketCDN با موفقیت انجام شد.

en: RocketCDN disabled
fa_IR: RocketCDN غیرفعال شد

en: RocketCDN enabled
fa_IR: RocketCDN فعال شد

en: RocketCDN is not available at the moment. Please retry later.
fa_IR: RocketCDN در حال حاضر در دسترس نیست. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: RocketCDN is unavailable on local domains and staging sites.
fa_IR: RocketCDN در دامنه های محلی و سایت های مرحله بندی در دسترس نیست.

en: Rollback
fa_IR: بازگشت به عقب

en: Run
fa_IR: اجرا کن

en: Running %d action | Running %d actions
fa_IR[0]: اجرای %d اقدام
fa_IR[1]: اجرای %d اقدام

en: SEOPress XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت SEOPress XML

en: Save $%s
fa_IR: ذخیره $%s

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save Changes and Optimize
fa_IR: تغییرات را ذخیره و بهینه کنید

en: Save and optimize
fa_IR: ذخیره و بهینه سازی کنید

en: Schedule Automatic Cleanup
fa_IR: پاکسازی خودکار را برنامه ریزی کنید

en: Scheduled
fa_IR: برنامه ریزی شده است

en: Scheduled Action
fa_IR: اقدام برنامه ریزی شده

en: Scheduled Action Columns
fa_IR: ستون های اقدام برنامه ریزی شده

en: Scheduled Actions
fa_IR: اقدامات برنامه ریزی شده

en: Scheduled Cache Purge
fa_IR: پاکسازی کش برنامه ریزی شده

en: Scheduled Database Optimization
fa_IR: بهینه سازی پایگاه داده برنامه ریزی شده

en: Scheduled Date
fa_IR: تاریخ برنامه ریزی شده

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
fa_IR: اقدام زمان‌بندی‌شده برای %1$s اجرا نمی‌شود زیرا هیچ تماسی ثبت نشده است.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
fa_IR: اقدامات برنامه ریزی شده قلاب هایی هستند که در تاریخ و زمان ستین فعال می شوند.

en: Search
fa_IR: جستجو کردن

en: Search Scheduled Actions
fa_IR: جستجوی اقدامات برنامه ریزی شده

en: Search hook, args and claim ID
fa_IR: جستجوی هوک، آرگ و شناسه ادعا

en: Search results for "%s"
fa_IR: نتایج جستجو برای "%s"

en: Seconds
fa_IR: ثانیه ها

en: Sensitive pages like custom login/logout URLs should be excluded from cache.
fa_IR: صفحات حساس مانند لینکهای ورود به سیستم/خروج سفارشی باید از حافظه پنهان حذف شوند.

en: Separate cache files for mobile devices
fa_IR: جدا کردن فایل های کش برای دستگاه های تلفن همراه

en: Server type:
fa_IR: نوع سرور:

en: Set Up the Cloudflare Add-on
fa_IR: افزونه Cloudflare را تنظیم کنید

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings import failed:
fa_IR: وارد کردن تنظیمات انجام نشد:

en: Settings import failed: incorrect filename.
fa_IR: وارد کردن تنظیمات انجام نشد: نام فایل نادرست است.

en: Settings import failed: incorrect filetype.
fa_IR: وارد کردن تنظیمات انجام نشد: نوع فایل اشتباه است.

en: Settings import failed: no file uploaded.
fa_IR: وارد کردن تنظیمات انجام نشد: هیچ فایلی آپلود نشد.

en: Settings import failed: unexpected file content.
fa_IR: وارد کردن تنظیمات انجام نشد: محتوای فایل غیرمنتظره.

en: Settings import failed: you do not have the permissions to do this.
fa_IR: وارد کردن تنظیمات انجام نشد: شما مجوز انجام این کار را ندارید.

en: Settings imported and saved.
fa_IR: تنظیمات وارد و ذخیره شد.

en: Settings saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: Should only be used with Cloudflare's flexible SSL feature. URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to use // instead of http:// or https://.
fa_IR: فقط باید با ویژگی SSL انعطاف پذیر Cloudflare استفاده شود. آدرس‌های اینترنتی فایل‌های استاتیک (CSS، JS، تصاویر) برای استفاده از // به جای http:// یا https:// بازنویسی می‌شوند.

en: Show Sidebar
fa_IR: نمایش نوار کناری

en: Sitemap preload: %d pages have been cached.
fa_IR: پیش بارگیری نقشه سایت: %d صفحه ذخیره شده است.

en: Sitemap preload: %d uncached pages have now been preloaded. (refresh to see progress)
fa_IR: پیش بارگیری نقشه سایت: %d صفحه ذخیره نشده از قبل بارگیری شده است. (برای مشاهده پیشرفت، بازخوانی کنید)

en: Sorry! Adding /(.*) in Advanced Rules > Never Cache URL(s) was not saved because it disables caching and optimizations for every page on your site.
fa_IR: متاسف! افزودن /(.*) در Advanced Rules > Never Cache لینک(های) ذخیره نشد زیرا کش و بهینه سازی را برای هر صفحه در سایت شما غیرفعال می کند.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
fa_IR: متاسفم، شما مجاز به انجام این کار نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
fa_IR: با عرض پوزش، شما مجاز به نصب افزونه در این سایت نیستید.

en: Source logger must be configured before running a migration
fa_IR: پیش از اجرای مهاجرت، لاگر منبع باید پیکربندی شود

en: Source store must be configured before running a migration
fa_IR: ذخیره منبع باید قبل از اجرای مهاجرت پیکربندی شود

en: Spam Comments
fa_IR: نظرات اسپم

en: Spam and trashed comments will be permanently deleted.
fa_IR: نظرات هرزنامه و حذف شده برای همیشه حذف خواهند شد.

en: Specify CSS filenames, IDs or classes that should not be removed (one per line).
fa_IR: نام فایل‌های CSS، شناسه‌ها یا کلاس‌هایی را که نباید حذف شوند (یکی در هر خط) مشخص کنید.

en: Specify URL(s) of files that should not get served via CDN (one per line).
fa_IR: لینک(های) فایل هایی را که نباید از طریق CDN ارائه شوند (یکی در هر خط) مشخص کنید.

en: Specify URLs of CSS files to be excluded from minification (one per line).
fa_IR: نشانی‌های اینترنتی فایل‌های CSS را مشخص کنید تا از کوچک‌سازی حذف شوند (یکی در هر خط).

en: Specify URLs of JavaScript files to be excluded from minification and concatenation (one per line).
fa_IR: نشانی‌های اینترنتی فایل‌های جاوا اسکریپت را مشخص کنید تا از کوچک‌سازی و الحاق حذف شوند (یکی در هر خط).

en: Specify URLs of pages or posts that should never be cached (one per line)
fa_IR: نشانی‌های اینترنتی صفحات یا پست‌هایی را که هرگز نباید در حافظه پنهان ذخیره شوند، مشخص کنید (یکی در هر خط)

en: Specify URLs or keywords of JavaScript files to be excluded from defer (one per line). %1$sMore info%2$s
fa_IR: نشانی‌های اینترنتی یا کلمات کلیدی فایل‌های جاوا اسکریپت را مشخص کنید تا از تعویق حذف شوند (یکی در هر خط). %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Specify URLs or keywords that can identify inline or JavaScript files to be excluded from delaying execution (one per line).
fa_IR: لینک ها یا کلمات کلیدی را مشخص کنید که می توانند فایل های درون خطی یا جاوا اسکریپت را شناسایی کنند تا از تأخیر اجرا حذف شوند (یکی در هر خط).

en: Specify URLs to be excluded from the preload feature (one per line). %1$sMore info%2$s
fa_IR: نشانی‌های اینترنتی را مشخص کنید که از ویژگی پیش‌بارگیری حذف شوند (یکی در هر خط). %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Specify URLs you always want purged from cache whenever you update any post or page (one per line)
fa_IR: هر زمان که هر پست یا صفحه ای را به روز می کنید، لینک هایی را که همیشه می خواهید از حافظه پنهان پاک شوند، مشخص کنید (یکی در هر خط)

en: Specify external hosts to be prefetched (no <code>http:</code>, one per line)
fa_IR: میزبان های خارجی را برای واکشی از قبل مشخص کنید (بدون <code>http:</code>، یک در هر خط)

en: Specify full or partial IDs of cookies that, when set in the visitor's browser, should prevent a page from getting cached (one per line)
fa_IR: شناسه‌های کامل یا جزئی از کوکی‌ها را مشخص کنید که وقتی در مرورگر بازدیدکننده تنظیم می‌شوند، از ذخیره شدن صفحه در حافظه پنهان جلوگیری می‌کنند (یکی در هر خط)

en: Specify keywords (e.g. image filename, CSS filename, CSS class, domain) from the image or iframe code to be excluded (one per line). %1$sMore info%2$s
fa_IR: کلمات کلیدی (مانند نام فایل تصویر، نام فایل CSS، کلاس CSS، دامنه) را از تصویر یا کد iframe برای حذف (یکی در هر خط) مشخص کنید. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Specify patterns of inline JavaScript to be excluded from concatenation (one per line). %1$sMore info%2$s
fa_IR: الگوهای جاوا اسکریپت درون خطی را مشخص کنید تا از الحاق حذف شوند (یکی در هر خط). %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Specify query strings for caching (one per line)
fa_IR: رشته های کوئری را برای ذخیره در حافظه پنهان مشخص کنید (یکی در هر خط)

en: Specify the CNAME(s) below
fa_IR: CNAME(های) زیر را مشخص کنید

en: Specify time after which the global cache is cleared<br>(0 = unlimited )
fa_IR: زمانی را مشخص کنید که پس از آن کش کلی پاک شود<br>(0 = نامحدود)

en: Specify urls of the font files to be preloaded (one per line). Fonts must be hosted on your own domain, or the domain you have specified on the CDN tab.
fa_IR: آدرس فایل های فونتی را که قرار است از قبل بارگذاری شوند مشخص کنید (یکی در هر خط). فونت ها باید در دامنه خود یا دامنه ای که در تب CDN مشخص کرده اید میزبانی شوند.

en: Specify user agent strings that should never see cached pages (one per line)
fa_IR: رشته های عامل کاربر را مشخص کنید که هرگز نباید صفحات کش را ببیند (یکی در هر خط)

en: Speed Up More Websites
fa_IR: افزایش سرعت وب سایت های بیشتر

en: Speed up your site for mobile visitors.
fa_IR: سرعت سایت خود را برای بازدیدکنندگان موبایل افزایش دهید.

en: Speed up your website and boost your SEO by reducing image file sizes without losing quality with Imagify.
fa_IR: با کاهش حجم فایل های تصویری بدون افت کیفیت با Imagify سرعت وب سایت خود را افزایش دهید و سئوی سایت خود را افزایش دهید.

en: Speed up your website thanks to:
fa_IR: سرعت وب سایت خود را به لطف:

en: Speed up your website with RocketCDN, WP Rocket’s Content Delivery Network!
fa_IR: سرعت وب سایت خود را با RocketCDN، شبکه تحویل محتوای WP Rocket افزایش دهید!

en: Speed up your website with RocketCDN, WP Rocket’s Content Delivery Network.
fa_IR: سرعت وب سایت خود را با RocketCDN، شبکه تحویل محتوای WP Rocket افزایش دهید.

en: Started processing action %s
fa_IR: عملیات پردازش %s شروع شد

en: Static Files
fa_IR: فایل های استاتیک

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Stay with the old option
fa_IR: با گزینه قدیمی بمانید

en: Still cannot find a solution?
fa_IR: هنوز نمی توانید راه حلی پیدا کنید؟

en: Stop Preload
fa_IR: توقف پیش بارگذاری

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
fa_IR[0]: دیوانگی را برای %d ثانیه متوقف کرد
fa_IR[1]: دیوانگی را برای %d ثانیه متوقف کرد

en: Submit a ticket and get help from our friendly and knowledgeable Rocketeers.
fa_IR: یک بلیط ارسال کنید و از راکتی های دوستانه و آگاه ما کمک بگیرید.

en: Successfully canceled action: %s
fa_IR: اقدام با موفقیت لغو شد: %s

en: Successfully executed action: %s
fa_IR: عملکرد با موفقیت اجرا شد: %s

en: Successfully processed change for action: %s
fa_IR: تغییر برای اقدام با موفقیت پردازش شد: %s

en: Sucuri
fa_IR: آب میوه ها

[ctx: Sucuri]
en: Find your API key
fa_IR: کلید API خود را پیدا کنید

[ctx: Sucuri]
en: Firewall API key (for plugin), must be in format {32 characters}/{32 characters}:
fa_IR: کلید API فایروال (برای افزونه)، باید در قالب {32 نویسه}/{32 نویسه} باشد:

en: Sucuri Add-on: The API key for the Sucuri firewall must be in format <code>{32 characters}/{32 characters}</code>.
fa_IR: افزونه Sucuri: کلید API برای فایروال Sucuri باید در قالب <code>{32 نویسه}/{32 کاراکتر</code> باشد.

en: Sucuri cache purge error: %s
fa_IR: خطای پاکسازی کش آب: %s

en: Sucuri credentials
fa_IR: شیره های اعتبار

en: Sucuri firewall API key is invalid.
fa_IR: کلید API فایروال Sucuri نامعتبر است.

en: Sucuri firewall API key was not found.
fa_IR: کلید API فایروال Sucuri پیدا نشد.

en: Support
fa_IR: حمایت کردن

en: Synchronize Sucuri cache with this add-on.
fa_IR: کش Sucuri را با این افزونه همگام کنید.

en: Tables
fa_IR: جداول

en: Take advantage of %1$s to speed up more websites:%2$s get a %3$s%4$s off%5$s for %3$supgrading your license to Plus or Infinite!%5$s | Take advantage of %1$s to speed up more websites:%2$s get a %3$s%4$s off%5$s for %3$supgrading your license to Infinite!%5$s
fa_IR[0]: از %1$s برای افزایش سرعت وب‌سایت‌های بیشتر استفاده کنید: %2$s برای %3$s تخفیف %3$s%4$s %5$s دریافت می‌کند و لایسنس خود را به بی‌نهایت ارتقا می‌دهد!%5$s
fa_IR[1]: از %1$s برای افزایش سرعت وب‌سایت‌های بیشتر استفاده کنید: %2$s برای %3$s تخفیف %3$s%4$s %5$s دریافت می‌کند و لایسنس خود را به Plus یا Infinite ارتقا می‌دهد!%5$s

en: Temporarily activate development mode on your website. This setting will automatically turn off after 3 hours. %1$sLearn more%2$s
fa_IR: حالت توسعه را به طور موقت در وب سایت خود فعال کنید. این تنظیم پس از 3 ساعت به طور خودکار خاموش می شود. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s

en: Test and Improve Google Core Web Vitals for WordPress.
fa_IR: Google Core Web Vitals را برای وردپرس آزمایش و بهبود دهید.

en: Thank you!
fa_IR: متشکرم!

en: The %s class can only be run within WP CLI.
fa_IR: کلاس %s فقط در WP CLI قابل اجراست.

en: The Optimize CSS Delivery feature is disabled.
fa_IR: ویژگی Optimize CSS Delivery غیرفعال است.

en: The Remove Unused CSS and Load CSS asynchronously features are great options to address the PageSpeed Insights recommendations and improve your website performance.
fa_IR: ویژگی‌های Remove Unused CSS و Load CSS به صورت ناهمزمان گزینه‌های عالی برای رسیدگی به توصیه‌های PageSpeed ​​Insights و بهبود عملکرد وب‌سایت شما هستند.

en: The SEO Framework XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت XML چارچوب SEO

en: The Sucuri cache is being cleared. Note that it may take up to two minutes for it to be fully flushed.
fa_IR: حافظه پنهان Sucuri در حال پاک شدن است. توجه داشته باشید که ممکن است دو دقیقه طول بکشد تا کاملا شسته شود.

en: The Sucuri firewall API returned an unknown error.
fa_IR: API فایروال Sucuri یک خطای ناشناخته را برگرداند.

en: The Sucuri firewall API returned the following error: %s | The Sucuri firewall API returned the following errors: %s
fa_IR[0]: API فایروال Sucuri خطای زیر را برگرداند: %s
fa_IR[1]: API فایروال Sucuri خطاهای زیر را برگرداند: %s

en: The WP_CACHE constant needs to be set to true for WP Rocket cache to work properly
fa_IR: برای اینکه حافظه پنهان WP Rocket به درستی کار کند، باید ثابت WP_CACHE روی true تنظیم شود

en: The action's schedule frequency.
fa_IR: فرکانس برنامه عمل.

en: The best WordPress performance plugin.
fa_IR: بهترین افزونه عملکرد وردپرس.

en: The called class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s!
fa_IR: کلاس فراخوانی شده %1$s از نسخه %2$s <strong>منسوخ</strong> است!

en: The called class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
fa_IR: کلاس فراخوانی شده %1$s از نسخه %2$s <strong>منسوخ</strong> است! به جای آن از %3$s استفاده کنید.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
fa_IR: ادعا از بین رفته است. در حال لغو دسته فعلی.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
fa_IR: تاریخ/زمانی که اقدام برای اجراست/برنامه ریزی شده است.

en: The debug file could not be deleted.
fa_IR: فایل اشکال زدایی را نمی توان حذف کرد.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br/>Allowed font extensions: otf, ttf, svg, woff, woff2.
fa_IR: قسمت دامنه لینک به طور خودکار حذف می شود.<br/>پسوندهای فونت مجاز: otf، ttf، svg، woff، woff2.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use (.*) wildcards to address multiple URLs under a given path.
fa_IR: قسمت دامنه لینک به طور خودکار حذف می شود.<br>از علامت های (.*) برای آدرس دهی چندین لینک در یک مسیر مشخص استفاده کنید.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use (.*) wildcards to exclude all files of a given file type located at a specific path.
fa_IR: قسمت دامنه لینک به طور خودکار حذف می شود.<br>از علامت های (.*) برای حذف همه فایل های یک نوع فایل معین که در یک مسیر خاص قرار دارند استفاده کنید.

en: The following code should have been written to this file:
fa_IR: کد زیر باید در این فایل نوشته می شد:

en: The following pattern is invalid and has been removed: | The following patterns are invalid and have been removed:
fa_IR[0]: الگوی زیر نامعتبر است و حذف شده است:
fa_IR[1]: الگوهای زیر نامعتبر هستند و حذف شده اند:

en: The following scheduled event failed to run. This may indicate the CRON system is not running properly, which can prevent some WP Rocket features from working as intended: | The following scheduled events failed to run. This may indicate the CRON system is not running properly, which can prevent some WP Rocket features from working as intended:
fa_IR[0]: رویداد برنامه ریزی شده زیر اجرا نشد. این ممکن است نشان دهد که سیستم CRON به درستی کار نمی کند، که می تواند از عملکرد برخی از ویژگی های WP Rocket به شکل مورد نظر جلوگیری کند:
fa_IR[1]: رویدادهای برنامه ریزی شده زیر اجرا نشدند. این ممکن است نشان دهد که سیستم CRON به درستی کار نمی کند، که می تواند از عملکرد برخی از ویژگی های WP Rocket به شکل مورد نظر جلوگیری کند:

en: The group "%s" does not exist.
fa_IR: گروه "%s" وجود ندارد.

en: The log file could not be read.
fa_IR: فایل گزارش قابل خواندن نیست.

en: The log file does not exist.
fa_IR: فایل log وجود ندارد.

en: The logs are not saved into a file.
fa_IR: گزارش‌ها در یک فایل ذخیره نمی‌شوند.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
fa_IR: صف بعدی تقریباً در %d ثانیه پردازش شروع می شود.

en: The provided license data are not valid.
fa_IR: اطلاعات لایسنس ارائه شده معتبر نیست.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
fa_IR: نوع مقدار برای تطابق جزئی JSON پشتیبانی نمی شود. باید عدد صحیح، بولی، دوتایی یا رشته ای باشد. نوع %s ارائه شده است.

en: Themes
fa_IR: تم ها

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
fa_IR: تعداد زیادی دسته همزمان وجود دارد، اما اجرا مجبور است ادامه یابد.

en: There are too many concurrent batches.
fa_IR: تعداد زیادی دسته همزمان وجود دارد.

en: There seems to be an issue validating your license. Please see the error message below. | There seems to be an issue validating your license. You can see the error messages below.
fa_IR[0]: به نظر می رسد مشکلی در تأیید لایسنس شما وجود دارد. لطفاً پیام خطای زیر را ببینید.
fa_IR[1]: به نظر می رسد مشکلی در تأیید لایسنس شما وجود دارد. در زیر می توانید پیام های خطا را مشاهده کنید.

en: There was a failure fetching this action
fa_IR: در واکشی این کنش مشکلی وجود داشت

en: There was a failure fetching this action: %s
fa_IR: در واکشی این عمل با مشکل مواجه شد: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
fa_IR: در زمان‌بندی نمونه بعدی این اقدام با مشکل مواجه شد: %s

en: There was an error running the action scheduler: %s
fa_IR: خطایی در اجرای برنامه زمانبندی کنش رخ داد: %s

en: These features will be %1$sautomatically disabled on %3$s%2$s.
fa_IR: این ویژگی‌ها %1$sبه‌طور خودکار در %3$s%2$s غیرفعال خواهند شد.

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
fa_IR: به نظر می رسد این اقدام به طور مداوم در حال شکست است. نمونه جدیدی برنامه ریزی نمی شود.

en: This can significantly improve your loading time if you have a lot of YouTube videos on a page.
fa_IR: اگر تعداد زیادی ویدیوی یوتیوب در یک صفحه داشته باشید، این می تواند زمان بارگیری شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

en: This could break things!
fa_IR: این می تواند همه چیز را بشکند!

en: This data will be deleted in %s.
fa_IR: این داده ها در %s حذف خواهند شد.

en: This feature is not available for non-public post types.
fa_IR: این ویژگی برای انواع پست های غیر عمومی در دسترس نیست.

en: This is a one-time action and this button will be removed afterwards. %1$sMore info%2$s
fa_IR: این یک اقدام یک بار است و این دکمه پس از آن حذف خواهد شد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: This license key is not recognized.
fa_IR: این کلید لایسنس شناسایی نمی شود.

en: This plugin blocks WP Rocket's caching and optimizations. Deactivate it and use %1$sEzoic's nameserver integration%2$s instead.
fa_IR: این افزونه ذخیره سازی و بهینه سازی WP Rocket را مسدود می کند. آن را غیرفعال کنید و به جای آن از ادغام سرور نام %1$s Ezoic%2$s استفاده کنید.

en: This post uses specific Critical Path CSS. %1$sMore info%2$s
fa_IR: این پست از CSS مسیر بحرانی خاصی استفاده می کند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: This section shows details of Action Scheduler.
fa_IR: این بخش جزئیات Action Scheduler را نشان می دهد.

en: This website is not allowed.
fa_IR: این وب سایت مجاز نیست.

en: This would help us to improve WP Rocket for you in the future.
fa_IR: این به ما کمک می کند تا WP Rocket را برای شما در آینده بهبود دهیم.

en: To function properly, %1$s %2$s requires at least:
fa_IR: برای عملکرد صحیح، %1$s %2$s به حداقل نیاز دارد:

en: To guarantee fast websites, WP Rocket automatically applies 80% of web performance best practices.
fa_IR: برای تضمین وب‌سایت‌های سریع، WP Rocket به طور خودکار 80 % oاز بهترین شیوه‌های عملکرد وب را اعمال می‌کند.

en: To learn more about the process check our %1$sdocumentation%2$s.
fa_IR: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند، اسناد %1$s%2$s ما را بررسی کنید.

en: To resolve, please %1$scontact support%2$s.
fa_IR: برای حل، لطفاً %1$s با پشتیبانی %2$s تماس بگیرید.

en: To resolve, please contact support.
fa_IR: برای حل، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: To use RocketCDN, replace your CNAME with %1$s%2$s%3$s.
fa_IR: برای استفاده از RocketCDN، CNAME خود را با %1$s%2$s%3$s جایگزین کنید.

en: Tools
fa_IR: ابزار

en: Transients
fa_IR: گذرا

en: Transients Cleanup
fa_IR: پاکسازی گذرا

en: Transients are temporary options; they are safe to remove. They will be automatically regenerated as your plugins require them.
fa_IR: گذرا گزینه های موقتی هستند. حذف آنها بی خطر است. همانطور که افزونه های شما به آنها نیاز دارند، به طور خودکار بازسازی می شوند.

en: Trashed Comments
fa_IR: نظرات حذف شده

en: Trashed Posts
fa_IR: پست های سطل زباله

en: Troubleshoot: %1$sHow to make system files writeable%2$s
fa_IR: عیب‌یابی: %1$s چگونه فایل‌های سیستم را قابل نوشتن کنیم%2$s

en: Troubleshooting
fa_IR: عیب یابی

en: Troubleshooting Display Issues with File Optimization
fa_IR: عیب یابی مشکلات نمایش با بهینه سازی فایل

en: Try clicking %1$sSave Changes%2$s below. If the error persists, follow %3$sthis guide%4$s.
fa_IR: روی %1$s ذخیره تغییرات%2$s در زیر کلیک کنید. اگر خطا ادامه داشت، %3$s این راهنما%4$s را دنبال کنید.

en: Try clicking %1$sValidate License%2$s below. If the error persists, follow %3$sthis guide%4$s.
fa_IR: روی %1$s لایسنس تأیید %2$s در زیر کلیک کنید. اگر خطا ادامه داشت، %3$s این راهنما%4$s را دنبال کنید.

en: Turn on Remove Unused CSS
fa_IR: Remove Unused CSS را روشن کنید

en: Tutorials
fa_IR: آموزش ها

en: URLs to prefetch
fa_IR: نشانی‌های وب برای واکشی اولیه

en: Unable to claim actions. Database error.
fa_IR: قادر به ادعای اقدامات نیست. خطای پایگاه داده.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
fa_IR: علامت‌گذاری شکست در عمل %s ممکن نیست. خطای پایگاه داده.

en: Unable to release actions from claim id %d.
fa_IR: حذف کنش‌ها از شناسه ادعا %d ممکن نیست.

en: Unable to remove source migrated action %s
fa_IR: حذف عمل منتقل شده از منبع %s ممکن نیست

en: Unable to save action.
fa_IR: عمل ذخیره نشد.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
fa_IR: قفل ادعای %s باز نشد. خطای پایگاه داده.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
fa_IR: قفل ادعا در عمل %s باز نشد. خطای پایگاه داده.

en: Unavailable
fa_IR: غیر قابل دسترسی

en: Unidentified action %s
fa_IR: اقدام ناشناس %s

en: Unknown partial args matching value.
fa_IR: مقدار تطبیق آرگ جزئی ناشناخته.

en: Unknown status found for action.
fa_IR: وضعیت ناشناخته برای اقدام پیدا شد.

en: Unlimited
fa_IR: نامحدود

en: Update Inclusion and Exclusion Lists
fa_IR: لیست های شامل و حذف را به روز کنید

en: Update lists
fa_IR: به روز رسانی لیست ها

en: Upgrade now
fa_IR: اکنون ارتقا دهید

en: Upgrade to %s
fa_IR: به %s ارتقا دهید

en: Upgrade your %1$saccount%2$s or %3$stransfer your license%2$s to this domain.
fa_IR: حساب %1$s%2$s خود را ارتقا دهید یا %3$s لایسنس%2$s خود را به این دامنه منتقل کنید.

en: Upload file and import settings
fa_IR: آپلود فایل و تنظیمات وارد کردن

en: Use (.*) wildcards to detect parts of UA strings.
fa_IR: برای شناسایی بخش‌هایی از رشته‌های UA از حروف عام (.*) استفاده کنید.

en: Use a private browser to check your website's speed and visual appearance.
fa_IR: از یک مرورگر خصوصی برای بررسی سرعت و ظاهر بصری وب سایت خود استفاده کنید.

en: User Cache
fa_IR: کش کاربر

en: Valid until %s only!
fa_IR: فقط تا %s معتبر است!

en: Validate License
fa_IR: تایید لایسنس

en: Varnish
fa_IR: لاک زدن

en: Varnish auto-purge will be automatically enabled once Varnish is enabled on your %s server.
fa_IR: هنگامی که Varnish در سرور %s شما فعال شود، پاکسازی خودکار Varnish به طور خودکار فعال می شود.

en: Varnish cache will be purged each time WP Rocket clears its cache to ensure content is always up-to-date.<br>%1$sLearn more%2$s
fa_IR: حافظه پنهان Varnish هر بار که WP Rocket حافظه پنهان خود را پاک می کند پاک می شود تا مطمئن شود محتوا همیشه به روز است.<br>%1$sبیشتر بدانید%2$s

en: Version:
fa_IR: نسخه:

en: View Action
fa_IR: نمایش اکشن

en: View my account
fa_IR: حساب کاربری من را مشاهده کنید

[ctx: WP Critical CSS compatibility]
en: Load CSS asynchronously is currently handled by the %1$s plugin. If you want to use WP Rocket’s load CSS asynchronously option, disable the %1$s plugin.
fa_IR: بارگیری ناهمزمان CSS در حال حاضر توسط افزونه %1$s مدیریت می‌شود. اگر می‌خواهید از گزینه بارگذاری CSS به‌صورت ناهمگام WP Rocket استفاده کنید، افزونه %1$s را غیرفعال کنید.

en: WP Rocket Expired Cache Interval
fa_IR: فاصله کش منقضی شده WP Rocket

en: WP Rocket Footer JS is not an official add-on. It prevents some options in WP Rocket from working correctly. Please deactivate it if you have problems.
fa_IR: WP Rocket Footer JS یک افزونه رسمی نیست. از عملکرد صحیح برخی از گزینه‌ها در WP Rocket جلوگیری می‌کند. لطفا در صورت بروز مشکل آن را غیرفعال کنید.

en: WP Rocket Options
fa_IR: گزینه های WP Rocket

en: WP Rocket Preload pending jobs
fa_IR: WP Rocket Preload کارهای معلق

en: WP Rocket Preload revert stuck failed jobs
fa_IR: WP Rocket Preload برگرداندن کارهای شکست خورده گیر کرده

en: WP Rocket Remove Unused CSS pending jobs
fa_IR: WP Rocket کارهای معلق CSS استفاده نشده را حذف کنید

en: WP Rocket Settings
fa_IR: تنظیمات WP Rocket

en: WP Rocket clear Remove Unused CSS failed jobs
fa_IR: WP Rocket پاک کردن کارهای ناموفق CSS استفاده نشده را حذف کنید

en: WP Rocket integration: the CDN option is %1$sautomatically configured%2$s in our plugin
fa_IR: ادغام WP Rocket: گزینه CDN %1$sبه صورت خودکار%2$s در افزونه ما پیکربندی شده است

en: WP Rocket is now activated and already working for you.
fa_IR: WP Rocket اکنون فعال شده است و در حال حاضر برای شما کار می کند.

en: WP Rocket license type
fa_IR: نوع لایسنس WP Rocket

en: WP Rocket now collects these metrics from your website:
fa_IR: WP Rocket اکنون این معیارها را از وب سایت شما جمع آوری می کند:

en: WP Rocket procees on submit jobs
fa_IR: WP Rocket از ارسال مشاغل درآمد کسب می کند

en: WP Rocket was not able to automatically validate your license.
fa_IR: WP Rocket قادر به تأیید خودکار لایسنس شما نبود.

en: WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images.
fa_IR: WP Rocket فایل های کش جداگانه ای را برای ارائه تصاویر WebP شما ایجاد می کند.

en: WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
fa_IR: WP Rocket هرگز نام دامنه یا آدرس ایمیل (به جز تأیید لایسنس)، آدرس IP یا کلیدهای API شخص ثالث را ارسال نمی کند.

en: WP_CACHE is not set
fa_IR: WP_CACHE تنظیم نشده است

en: WP_CACHE is set to false
fa_IR: WP_CACHE روی نادرست تنظیم شده است

en: WP_CACHE is set to true
fa_IR: WP_CACHE روی true تنظیم شده است

en: WP_CACHE value
fa_IR: مقدار WP_CACHE

en: Watch the video
fa_IR: فیلم را ببینید

en: We also enable options that provide immediate benefits to your website.
fa_IR: ما همچنین گزینه هایی را فعال می کنیم که مزایای فوری برای وب سایت شما فراهم می کند.

en: We automatically detected the sitemap generated by the %s plugin. You can check the option to preload it.
fa_IR: ما به طور خودکار نقشه سایت تولید شده توسط افزونه %s را شناسایی کردیم. می توانید گزینه پیش بارگذاری آن را بررسی کنید.

en: We could not fetch the current price because RocketCDN API returned an unexpected error code.
fa_IR: ما نتوانستیم قیمت فعلی را دریافت کنیم زیرا RocketCDN API یک کد خطای غیرمنتظره را برگرداند.

en: We couldn't generate the used CSS because you're using a nulled version of WP Rocket. You need an active license to use the Remove Unused CSS feature and further improve your website's performance.
fa_IR: ما نتوانستیم CSS استفاده شده را ایجاد کنیم زیرا شما از نسخه نال شده WP Rocket استفاده می کنید. برای استفاده از قابلیت Remove Unused CSS و بهبود بیشتر عملکرد وب سایت خود، به یک لایسنس فعال نیاز دارید.

en: We detected you use a plugin that requires a separate cache for mobile, and automatically enabled this option for compatibility.
fa_IR: ما متوجه شدیم که شما از افزونه‌ای استفاده می‌کنید که نیاز به حافظه پنهان جداگانه برای تلفن همراه دارد و به طور خودکار این گزینه را برای سازگاری فعال کردیم.

en: We highly recommend the %1$supdated Remove Unused CSS%2$s for a better CSS optimization. Load CSS Asynchronously is always available as a back-up.
fa_IR: برای بهینه‌سازی بهتر CSS، %1$sبه‌روزرسانی شده حذف CSS استفاده نشده%2$s را به شدت توصیه می‌کنیم. بارگیری ناهمزمان CSS همیشه به عنوان پشتیبان در دسترس است.

en: We suggest enabling %1$sPreload%2$s for the fastest results.
fa_IR: پیشنهاد می‌کنیم %1$s پیش‌بارگیری%2$s را برای سریع‌ترین نتایج فعال کنید.

en: WebP Compatibility
fa_IR: سازگاری با WebP

en: WebP cache is disabled by filter.
fa_IR: کش WebP توسط فیلتر غیرفعال شده است.

en: Weekly
fa_IR: هفتگی

en: What WP Rocket Does For You By Default
fa_IR: آنچه WP Rocket به طور پیش فرض برای شما انجام می دهد

en: What info will we collect?
fa_IR: چه اطلاعاتی را جمع آوری خواهیم کرد؟

en: When using the Delay JavaScript Execution, you might experience delay loading elements located in the viewport that need to appear immediately - e.g. slider, header, menu.
fa_IR: هنگام استفاده از اجرای تاخیری جاوا اسکریپت، ممکن است عناصر بارگذاری تاخیری واقع در پنجره دید را تجربه کنید که باید فورا ظاهر شوند - مانند اسلایدر، سرصفحه، منو.

en: When you enable preloading WP Rocket will automatically detect your sitemaps and save all URLs to the database. The plugin will make sure that your cache is always preloaded.
fa_IR: وقتی پیش بارگذاری را فعال می کنید، WP Rocket به طور خودکار نقشه های سایت شما را شناسایی می کند و همه لینک ها را در پایگاه داده ذخیره می کند. این افزونه مطمئن می شود که کش شما همیشه از قبل بارگذاری شده است.

en: Which WP Rocket settings are active
fa_IR: کدام تنظیمات WP Rocket فعال هستند

en: WordPress %1$s. To use this WP Rocket version, please upgrade WordPress to version %1$s or higher.
fa_IR: وردپرس %1$s. برای استفاده از این نسخه WP Rocket، لطفاً وردپرس را به نسخه %1$s یا بالاتر ارتقا دهید.

en: WordPress multisite:
fa_IR: چند سایت وردپرس:

en: WordPress version number:
fa_IR: شماره نسخه وردپرس:

en: Would you allow WP Rocket to collect non-sensitive diagnostic data from this website?
fa_IR: آیا به WP Rocket اجازه می دهید داده های تشخیصی غیر حساس را از این وب سایت جمع آوری کند؟

en: Yes, allow
fa_IR: بله اجازه بدهید

en: Yes, apply "%1$sSafe Mode%2$s"
fa_IR: بله، "%1$s حالت ایمن%2$s" را اعمال کنید

en: Yoast SEO XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت Yoast SEO XML

en: You are using %1$s to convert images to WebP. If you want WP Rocket to serve them for you, activate this option. %2$sMore info%3$s | You are using %1$s to convert images to WebP. If you want WP Rocket to serve them for you, activate this option. %2$sMore info%3$s
fa_IR[0]: شما از %1$s برای تبدیل تصاویر به WebP استفاده می کنید. اگر می خواهید WP Rocket آنها را برای شما سرویس کند، این گزینه را فعال کنید. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s
fa_IR[1]: شما از %1$s برای تبدیل تصاویر به WebP استفاده می کنید. اگر می خواهید WP Rocket آنها را برای شما سرویس کند، این گزینه را فعال کنید. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s

en: You are using %1$s to convert images to WebP. WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images. %2$sMore info%3$s | You are using %1$s to convert images to WebP. WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images. %2$sMore info%3$s
fa_IR[0]: شما از %1$s برای تبدیل تصاویر به WebP استفاده می کنید. WP Rocket فایل های کش جداگانه ای را برای ارائه تصاویر WebP شما ایجاد می کند. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s
fa_IR[1]: شما از %1$s برای تبدیل تصاویر به WebP استفاده می کنید. WP Rocket فایل های کش جداگانه ای را برای ارائه تصاویر WebP شما ایجاد می کند. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s

en: You are using %1$s to serve WebP images so you do not need to enable this option. %2$sMore info%3$s %4$s If you prefer to have WP Rocket serve WebP for you instead, please disable WebP display in %1$s. | You are using %1$s to serve WebP images so you do not need to enable this option. %2$sMore info%3$s %4$s If you prefer to have WP Rocket serve WebP for you instead, please disable WebP display in %1$s.
fa_IR[0]: شما از %1$s برای ارائه تصاویر WebP استفاده می کنید، بنابراین نیازی به فعال کردن این گزینه ندارید. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s %4$s اگر ترجیح می‌دهید WP Rocket WebP را برای شما ارائه کند، لطفاً نمایش WebP را در %1$s غیرفعال کنید.
fa_IR[1]: شما از %1$s برای ارائه تصاویر WebP استفاده می کنید، بنابراین نیازی به فعال کردن این گزینه ندارید. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s %4$s اگر ترجیح می‌دهید WP Rocket WebP را برای شما ارائه کند، لطفاً نمایش WebP را در %1$s غیرفعال کنید.

en: You can no longer use the Remove Unused CSS or Load CSS asynchronously options.
fa_IR: دیگر نمی توانید از گزینه های Remove Unused CSS یا Load CSS Asynchronously استفاده کنید.

en: You can rollback to the previous major version here.%sThen send us a support request.
fa_IR: می‌توانید در اینجا به نسخه اصلی قبلی برگردید.%sسپس یک درخواست پشتیبانی برای ما ارسال کنید.

en: You can use WP Rocket on more websites by upgrading your license (you will only pay the price difference between your current and new licenses).
fa_IR: با ارتقای لایسنس خود می توانید از WP Rocket در وب سایت های بیشتری استفاده کنید (شما فقط تفاوت قیمت بین لایسنس های فعلی و جدید خود را پرداخت خواهید کرد).

en: You can use WP Rocket on more websites by upgrading your license. To upgrade, simply pay the %1$sprice difference%2$s between your current and new licenses, as shown below.
fa_IR: با ارتقای لایسنس خود می توانید از WP Rocket در وب سایت های بیشتری استفاده کنید. برای ارتقاء، به سادگی %1$sتفاوت قیمت%2$s بین لایسنس های فعلی و جدید خود را مطابق شکل زیر پرداخت کنید.

en: You have added as many sites as your current license allows.
fa_IR: شما به تعداد سایت هایی که لایسنس فعلی شما اجازه می دهد، اضافه کرده اید.

en: You have not activated logged-in user cache.
fa_IR: شما حافظه پنهان کاربر وارد شده را فعال نکرده اید.

en: You need a valid license to continue using this feature. %1$sRenew now%2$s before losing access.
fa_IR: برای ادامه استفاده از این ویژگی به یک لایسنس معتبر نیاز دارید. %1$s اکنون %2$s را قبل از از دست دادن دسترسی، تمدید کنید.

en: You need an %1$sactive license to continue optimizing your CSS delivery%2$s.
fa_IR: برای ادامه بهینه سازی تحویل CSS%2$s خود به یک لایسنس فعال %1$s نیاز دارید.

en: You need an %1$sactive license%2$s to keep optimizing your CSS delivery, which addresses a PageSpeed Insights recommendation and improves your page performance.
fa_IR: برای ادامه بهینه سازی تحویل CSS خود به یک لایسنس %1$sactive%2$s نیاز دارید که به توصیه PageSpeed ​​Insights پاسخ می دهد و عملکرد صفحه شما را بهبود می بخشد.

en: You need an active license to enable this option. %1$sMore info%2$s.
fa_IR: برای فعال کردن این گزینه به یک لایسنس فعال نیاز دارید. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s.

en: You need an active license to enable this option. %1$sRenew now%2$s.
fa_IR: برای فعال کردن این گزینه به یک لایسنس فعال نیاز دارید. %1$sاکنون تمدید کنید%2$s.

en: You need an active license to get the latest version of the lists from our server.
fa_IR: برای دریافت آخرین نسخه لیست ها از سرور ما به یک لایسنس فعال نیاز دارید.

en: You should either disable Cloudflare APO or check with the theme/plugin requiring the use of “Dynamic Cookies Cache” developers for an alternative way to be page-cache friendly. %1$sMore info%2$s
fa_IR: باید Cloudflare APO را غیرفعال کنید یا موضوع/افزونه‌ای را بررسی کنید که به توسعه‌دهندگان «Dynamic Cookies Cache» نیاز دارد تا راهی جایگزین برای سازگاری با کش صفحه باشد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: You will soon lose access to some features.
fa_IR: به زودی دسترسی به برخی از ویژگی ها را از دست خواهید داد.

en: Your %1$sWP Rocket license is about to expire%2$s: you will soon lose access to product updates and support.
fa_IR: لایسنس %1$s WP Rocket شما رو به پایان است%2$s: به زودی دسترسی به به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی محصول را از دست خواهید داد.

en: Your Cloudflare credentials are invalid!
fa_IR: اعتبارنامه Cloudflare شما نامعتبر است!

en: Your Cloudflare credentials are valid.
fa_IR: اعتبارنامه Cloudflare شما معتبر است.

en: Your Divi template was updated. Clear the Used CSS if the layout, design or CSS styles were changed.
fa_IR: قالب Divi شما به روز شد. اگر طرح‌بندی، طراحی یا سبک‌های CSS تغییر کرد، CSS مورد استفاده را پاک کنید.

en: Your RocketCDN subscription is currently active.
fa_IR: اشتراک RocketCDN شما در حال حاضر فعال است.

en: Your WP Rocket license is expired!
fa_IR: لایسنس WP Rocket شما منقضی شده است!

en: Your installation seems to be missing core Kinsta files managing Cache clearing, which will prevent your Kinsta installation and WP Rocket from working correctly. Please get in touch with Kinsta support through your %1$sMyKinsta%2$s account to resolve this issue.
fa_IR: به نظر می‌رسد که نصب شما فاقد فایل‌های اصلی Kinsta است که پاکسازی حافظه پنهان را مدیریت می‌کنند، که از کارکرد صحیح نصب Kinsta و WP Rocket جلوگیری می‌کند. لطفاً برای حل این مشکل از طریق حساب %1$sMyKinsta%2$s خود با پشتیبانی Kinsta تماس بگیرید.

en: Your license is not valid.
fa_IR: لایسنس شما معتبر نیست

en: Your site is hosted on %s, we have enabled Varnish auto-purge for compatibility.
fa_IR: سایت شما در %s میزبانی شده است، ما پاکسازی خودکار Varnish را برای سازگاری فعال کرده ایم.

en: Your site is now using mobile-specific critical path CSS. %1$sMore info%2$s
fa_IR: سایت شما اکنون از CSS مسیر بحرانی مخصوص موبایل استفاده می کند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Your site is using the official Cloudflare plugin. We have enabled Cloudflare auto-purge for compatibility. If you have APO activated, it is also compatible.
fa_IR: سایت شما از پلاگین رسمی Cloudflare استفاده می کند. ما پاکسازی خودکار Cloudflare را برای سازگاری فعال کرده ایم. اگر APO را فعال کرده اید، سازگار است.

en: Your website could be much faster if it could take advantage of our %1$snew features and enhancements%2$s. 🚀
fa_IR: اگر بتواند از ویژگی‌ها و پیشرفت‌های %1$s %2$s جدید ما استفاده کند، وب‌سایت شما می‌تواند بسیار سریع‌تر باشد. 🚀

en: Your website currently uses the same Critical Path CSS for both desktop and mobile.
fa_IR: وب سایت شما در حال حاضر از یک CSS Critical Path برای دسکتاپ و موبایل استفاده می کند.

en: Your website should be loading faster now!
fa_IR: اکنون وب سایت شما باید سریعتر بارگذاری شود!

en: action canceled
fa_IR: اقدام لغو شد

en: action complete
fa_IR: اقدام کامل شد

en: action complete via %s
fa_IR: عمل از طریق %s کامل شد

en: action created
fa_IR: اقدام ایجاد شده است

en: action failed via %1$s: %2$s
fa_IR: اقدام از طریق %1$s انجام نشد: %2$s

en: action failed: %s
fa_IR: اقدام انجام نشد: %s

en: action ignored
fa_IR: اقدام نادیده گرفته شد

en: action ignored via %s
fa_IR: اقدام از طریق %s نادیده گرفته شد

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
fa_IR: اقدام پس از %s ثانیه به عنوان ناموفق علامت‌گذاری شد. خطای نامشخصی رخ داد. گزارش های خطای سرور، PHP و پایگاه داده را برای تشخیص علت بررسی کنید.

en: action reset
fa_IR: بازنشانی عمل

en: action started
fa_IR: اقدام آغاز شد

en: action started via %s
fa_IR: اقدام از طریق %s شروع شد

en: and export WP Rocket settings %1$s(Recommended as current settings will be deleted)%2$s
fa_IR: و صادر کردن تنظیمات WP Rocket %1$s (توصیه می‌شود به‌عنوان تنظیمات فعلی حذف شود)%2$s

en: async
fa_IR: ناهمگام

[ctx: button text]
en: Download settings
fa_IR: تنظیمات دانلود

en: days
fa_IR: روزها

en: hours
fa_IR: ساعت ها

en: https://wp-media.me
fa_IR: https://wpnovin.com/

en: https://wp-rocket.me
fa_IR: https://wpnovin.com/

en: minutes
fa_IR: دقایق

en: monthly
fa_IR: ماهانه

[ctx: noun]
en: Preload
fa_IR: پیش بارگیری کنید

[ctx: plugin name]
en: Easy Digital Downloads
fa_IR: دانلود دیجیتال آسان

[ctx: plugin name]
en: Jigoshop
fa_IR: جیگوشاپ

[ctx: plugin name]
en: WP-Shop
fa_IR: WP-shop

[ctx: plugin name]
en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

[ctx: plugin name]
en: iThemes Exchange
fa_IR: تبادل iThemes

[ctx: post]
en: Failed
fa_IR: ناموفق

[ctx: post]
en: In-Progress
fa_IR: در حال پیش رفت

en: reserved for
fa_IR: رزرو شده برای

[ctx: screen-reader-text]
en: Note:
fa_IR: توجه داشته باشید:

[ctx: screen-reader-text]
en: Performance tip:
fa_IR: نکته عملکرد:

[ctx: screen-reader-text]
en: Third-party feature detected:
fa_IR: ویژگی شخص ثالث شناسایی شد:

[ctx: screen-reader-text]
en: Warning:
fa_IR: هشدار:

en: seconds
fa_IR: ثانیه

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
fa_IR: خاموش شدن غیرمنتظره: خطای مرگبار PHP %1$s در %2$s در خط %3$s

en: version %s
fa_IR: نسخه %s

en: weekly
fa_IR: هفتگی

en: with
fa_IR: با
