02126352091 sales@amoutseir.com

سوئیس – ۷ روز در زوریخ

0
قیمت
قیمت
این تور هنوز در دسترس نیست .

اقدام به رزرو

افزودن به لیست دلخواه

افزودن آیتم به علاقه مندی ها نیازمند یک حساب کاربری است

472
سان فرانسیسکو
زوریخ
حداقل سن: 9+
حداکثر نفرات: 34
جزییات تور

روز اول : ورود به فرودگاه بین المللی فیومچینوداوینچی رم، استقبال توسط راهنمای محلی،ترانسفر به هتل، تحویل اتاق،استراحت.

روز دوم :صرف صبحانه در هتل ، گشت نیمروزه شهری ( رایگان) رم شامل بازدید از کلوسئوم،انجمن رومی ها، بنای ،فواره تروی ،کلیسای سانتاماریا توسط راهنمای محلی فارسی زبان.

روز سوم :صرف صبحانه در هتل، گشت آپشنال (هزینه با مسافر) : تور واتیکان شامل بازدید از کلیسای سنت پیترو / گشت اختباری شبهای رم شامل بازدید از منطقه گاریبالدی (بام رم) / ترانسفر به هتل / استراحت.

روز چهارم :صرف صبحانه در هتل، تخلیه اتاق، ترانسفربه فرودگاه چامپینورم،پرواز به مقصد زوریخ، ورود به فرودگاه بین المللی فلوقافن زوریخ، ترانسفر فرودگاهی،تحویل اتاق،استراحت.

روز پنجم :صرف صبحانه در هتل، تخلیه اتاق، ترانسفر به فرودگاه چامپینورم،پرواز به مقصد زوریخ، ورود به فرودگاه بین المللی فلوقافن زوریخ، ترانسفر فرودگاهی،تحویل اتاق،استراحت.

روز ششم :صرف صبحانه در هتل، گشت آپشنال (هزینه با مسافر) شهر زوریخ شامل بازدید از دریاچه زوریخ،خیابان بانهوف و لیندنهوف، کلیسای گروس مونستروسنت پیتر/خرید.

روز هفتم :صرف صبحانه در هتل، گشت آپشنال (هزینه با مسافر) : تور آبشارهای راین و یا تور شهر لوسرن / ترانسفر به هتل / استراحت.

روز هشتم :صرف صبحانه در هتل، تخلیه اتاق، ترانسفر به فرودگاه فلوقافن زوریخ،پرواز به مقصد تهران.

محل خروج و بازگشت

فرودگاه بین المللی کیش (نقشه گوگل )

زمان خروج

3 ساعت قبل از پرواز

Price Includes

 • هزینه بلیط
 • 3 شب اقامت در هتل
 • راهنمای تور
 • هزینه های ورودی
 • تمام حمل و نقل در محل مقصد

هزینه های جانبی

 • هزینه راهنمای خدمات
 • هزینه خدمات راننده
 • هر گونه هزینه های شخصی
 • هزینه خدمات اتاق

امکانات دیگر

 • چتر آفتاب گیر
 • کرم ضد آفتاب
 • تی شرت
 • هزینه های ورودی
چی انتظار داری

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تاییدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضا به همراه گذرنامه‌­های قبلی

مدت اعتبار حداقل ۷ ماه از تاریخ سفر و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم

ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی می باشد.

2) 3 قطعه عکس ۴.۵ * ۳.۵ رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه

4) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

حساب‌های جاری : کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی

گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده­‌های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضا بانک

باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 2.000.000.000 ریال (دویست میلیون تومان)باشد.

5) اصل و ترجمه سند مالکیت

6) اصل و ترجمه مدارک شغلی :

الف) پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی

ب) وکلا : پروانه وکالت / اصل کارت وکالت

ج) مشاغل دولتی : حکم کارگزینی (در صورت ارائه حکم سال قبل ارائه گواهی اشتغال به کار با ذکر عدم صدور حکم جدید از سازمان مربوطه الزامی می‌باشد)، آخرین فیش حقوق و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان (حداقل 6ماهه)

د) بازنشسته ها‌ : حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق

ه) مشاغل غیردولتی ‌: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان (حداقل 6ماهه)

و) در صورت خویش فرما بودن ‌: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات

در صورتی که آگهی تغییرات مربوط به بیش از سه سال اخیر باشد، ارائه آگهی تغییرات جدید و یا نامه از اداره ثبت مبنی بر ادامه فعالیت شرکت الزامی است.

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان (حداقل 6ماهه)

ح) دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت­‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می‌­باشد.

برای دانش آموزانی که در تابستان سفر می‌کنند، ارائه نامه اشتغال به تحصیل الزامی نمی‌باشد.

7) برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است. رضایت‌نامه محضری علاوه بر ترجمه رسمی نیاز به تائید دادگستری و امور خارجه دارد.

8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌های خانه‌دار

9) ارائه اصل سند طلاق برای مسافرین مطلقه که طلاق در شناسنامه آنها ثبت نشده الزامی می‌باشد.

تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر ۱۲ سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری CKGS الزامی می‌­باشد.

اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر ، نزد آژانس باقی می‌ماند.

ضمانت‌نامه بانکی حداقل به مبلغ 3۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت‌های بیشتر متعاقباً اعلام می‌گردد.

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.

برنامه سفر

روز 1ورود در زوریخ، سوئیس

ما در ساعت 4 صبح ملاقات خواهیم کرد در هتل ما در لوزان (لوکزنه) برای نشست “خوش آمدید به سوئیس”. سپس ما یک شب عروسی را با قدم زدن از طریق دریاچه جذاب ترین شهر سوئیس می گیریم و با یکدیگر شام همدیگر را آشنا می کنیم. خواب در لوازن (2 شب). بدون اتوبوس پیاده روی: نور

روز 2زوریخ - بیل / بین-نوشاتل-ژنو

لذت بردن از پیاده روی جهت گیری از شهر قدیمی زوریخ، مرکز بانکی و بازرگانی سوئیس. سپس، زوریخ را ترک کنید و ماجراجویی سوئیس خود را آغاز کنید. شما به سرعت می توانید دریابید که سوئیس فقط به آلپ ها نیست بلکه به برخی از دریاچه های زیبا نیز می باشد. اول، در پای کوه های جورا در شهر زیبا Biel متوقف شده، که توسط سوئیس فرانسوی شناخته شده است و معروف به ساعت سازی است و مرکز تاریخی را کشف می کند. بعد، لذت بردن از یک درایو منظره به کنار دریاچه نوشاتل، تحت سلطه کلیسای جامع قرون وسطی و قلعه. زمان به قدم زدن در امتداد دریاچه قبل از ادامه خیره کردن ژنو، دومین شهر بزرگ در سوئیس، با موقعیت فوق العاده دریاچه و پانورامای نفس گیر از آلپ.

روز 3انگلبرگ دلربا و شگفت انگیز

درایو صبحگاهی ما از دریاچه های سوئیس به ارتش سوئیس می برد. در پناهگاه ارتش سوئیس زمانی محرمانه در قلعه Fürigen، ما بخشی از سیستم دفاعی گسترده طراحی شده برای حفظ سوئیس قوی و بی طرف را ببینید. پس از آن، یک درایو کوتاه به حومه ما را به روستای جذاب آلپ از انگلبرگ، خانه زیبا برای دو روز آینده به ارمغان می آورد. ما به خانه ما می آیند و سپس برای پیاده روی جهت گیری می رویم. قدم زدن ما از طریق روستا در انگلبرگ ابی، یک صومعه بنیدیکتی با عملیات پنیر سازی خود پایان می یابد. قبل از شام با هم، وقت آزاد خود را می گذرانید. خواب در انگلبرگ (2 شب). اتوبوس: 1 ساعت پیاده روی: نور

روز 4منطقه اینترلکان سفر تفریحی به Jungfrau می مسیف

یک سفر فراموش نشدنی به سرزمین عجایب سرزمین آلفا یخ و برف، برجسته ترین رویداد واقعی سفر به سوئیس است. بغض در گلو محلی مورد علاقه در یک شگفت انگیز 11332 پا، یونگفراویوخ بالاترین ایستگاه راه آهن در اروپا است. اجلاس 13642 فوت Jungfrau می برای اولین بار در 1811 صعود شد و در سال 1912 راه آهن قفسه باز شد. بسیاری از چیزهایی برای انجام در اینجا وجود دارد: لذت بردن از ALPINE احساس، چشم انداز 360 درجه تجربه، و قصر یخ است. همچنین Jungfrau می گذرنامه خود را به عنوان سوغات را به خانه با شما دریافت خواهید کرد. سفر رفت و برگشت به “بالا از اروپا” با MOUNTAIN ترین قطار از روز خواهد شد.

روز 5دریاچه ژنو و شاتو Chillon

این روز بازار در لوزان است! لذت بردن از مرور و بسته بندی یک ناهار پیک نیک برای 11 قایق کروز قایق در دریاچه ژنو. چند مایل پایین ساحل ما را در شاتو د Chillon، که در آن ما یک تور با راهنما از این قلعه و لذتبخش قرون وسطی بر روی آب اند اسکله. در مسیر برگشت ما زمان لازم را برای بررسی و بررسی در مورد انگورهای اطراف لوتری قبل از بازگشت به لوزان می گذاریم. قایق: 2 ساعت. اتوبوس: 1 ساعت پیاده روی: متوسط.

نقشه گوگل
تصاویر
×